Pierwsza gala organizacji Fight Exclusive Night w 2019 roku przyniosła nam trzy zmiany w Rankingu PL. Od teraz zestawienia najlepszych polskich zawodników będą aktualizowane po każdej z większych gal, które mają miejsce w naszym kraju.

Zdecydowanie najważniejszą zmianą jest powrót #3 Mateusza Rębeckiego (9-1) do ścisłej czołówki wagi lekkiej w Polsce. „Chińczyk” po pokonaniu Dagira Imavova po raz kolejny potwierdził wysoką formę, a seria sześciu zwycięstw z rzędu utwierdza w przekonaniu, że Rębecki na długo zajmie miejsce wśród najlepszych w wadze do 70 kilogramów. Nad reprezentantem Berserker’s Team znajdują się już tylko #2 Marcin Held (25-7) oraz #1 Mateusz Gamrot (15-0).

Debiut w rankingu najlepszych zawodników kategorii ciężkiej zanotował #14 Marcin Sianos (4-3), który brutalnie znokautował Marcina Zontka, debiutującego w nowej dla siebie wadze. Trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego Sianos uplasował się na miejscu czternastym, przed #15 Michałem Orkowskim (4-3) i za #13 Łukaszem Brzeskim (6-1).

Wspomniany wcześniej Marcin Zontek (17-11) w związku ze zmianą kategorii wagowej opuścił ranking kategorii półciężkiej, w której zajmował dwunaste miejsce. Korzystają na tym #12 Paweł Brandys (8-5-2), #13 Alan Jachimowski (4-1) oraz #14 Mateusz Symoczko (4-1), którzy przesuwają się o jedną pozycję w górę. Na piętnastym miejscu pojawia się natomiast powracający do startów #15 Michał Gutowski (9-8), który w październiku ubiegłego roku rozprawił się przed czasem z Adamem Wiśniewskim. Był to powrót „Gutka” po czterech latach do klatki.

Pełny Ranking PL możecie zobaczyć klikając TUTAJ.

12 KOMENTARZE

 1. Myślę, że Rębecki by porobił przereklamowanego gamrota – ma lepsze zapasy i odwagę – wyraźną chęć walki, o luzie w klatce nawet nie wspominam, bo tak spiętego zawodnika jak gamer to chyba w Polsce ze świecą nie znajdziesz.

 2. Myślę, że Rębecki by porobił przereklamowanego gamrota – ma lepsze zapasy i odwagę – wyraźną chęć walki, o luzie w klatce nawet nie wspominam, bo tak spiętego zawodnika jak gamer to chyba w Polsce ze świecą nie znajdziesz.

  Gamer się spina o swój nieskalany rekord. Rekordy w KSW mają duże znaczenie.

 3. @Norb1 Chińczyk nad stójką pracuje z Parchetą? Coś mi się obiło o uszy podczas ostatniego fenu, chyba Janisz tak mówił. Bo było widać fajny luz w stójce(szczególnie te middle na wątrobę) mimo, że to parterowiec.

 4. @Norb1 Chińczyk nad stójką pracuje z Parchetą? Coś mi się obiło o uszy podczas ostatniego fenu, chyba Janisz tak mówił. Bo było widać fajny luz w stójce(szczególnie te middle na wątrobę) mimo, że to parterowiec.

  Ktoś dodał na instastories filmik z rozgrzewki Chinola to tak jak mówisz, robił tarcze z Marcinem.

 5. @Norb1 Chińczyk nad stójką pracuje z Parchetą? Coś mi się obiło o uszy podczas ostatniego fenu, chyba Janisz tak mówił. Bo było widać fajny luz w stójce(szczególnie te middle na wątrobę) mimo, że to parterowiec.

  Tak

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.