Po sobotniej gali UFC 235 i zeszłotygodniowej gali UFC w Pradze doszło do zmian w oficjalnym rankingu organizacji UFC.

Jeden z dwóch największych zwycięzców gali UFC 235,  Kamaru Usman zdobywając tytuł w wadze półśredniej zadebiutował również na 9 miejscu w rankingu P4P. Poprzedni mistrz dywizji, Tyron Woodley w tym samym rankingu spadł aż o 7 miejsc.

Debiutujący w UFC Ben Askren po pokonaniu byłego mistrza Robbiego Lawlera, pojawił się po raz pierwszy w rankingu wagi półśredniej na wysokiej szóstej pozycji.

W wadze półciężkiej Thiago Santos po znokautowaniu Jana Błachowicza awansuje o jedno oczko na 3 pozycję. Przegrany w tej walce Błachowicz utrzymał 5 pozycję w rankingu a spadek w dół notuje za to przegrany walki wieczoru gali UFC 235, Anthony Smith.

W wadze koguciej mocny spadek Cody`ego Garbrandta który na gali UFC 235 przegrał trzecią walkę z rzędu. Były mistrz spada o 4 oczka na 6 pozycję. Pedro Munhoz który znokautował Garbrandta awansuje na 4 pozycję.

W wadze piórkowej potężny awans o 7 miejsc na 6 pozycję Zabita Magomedsharipov który na gali UFC 235 pokonał przez decyzję weterana Jeremy`ego Stephensa.

W wadze słomkowej zwycięska Weili Zhang po pokonaniu wysoko notowanej Tecii Torres idzie do góry aż o 8 miejsc i kończy swój awans na 7 pozycji.

1 KOMENTARZ

  1. Lepiej wierzyc w polskiego Jana niż się podniecać tymi małpami mudżinami czy kozojebcami,skupmy się na swoim podwórku i więcej realizmu a nie pesymizmu bo odbije mi się poprawnością polityczną…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.