rani_yahya
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Jeden z najlepszych grapplerów jacy przekroczyli próg oktagonu Rani Yahya, podejmować będzie Masonoriego Kaneharę na UFC Fight Night 70 w Brazylii.

Brazylijski artysta poddań Rani Yahya (MMA 20-8, 1NC) ostatnio w UFC miał dwumecz z Johnnym Bedfordem (MMA 19-12-1, 1NC). W pierwszej walce po nieintencjonalnym zderzeniu głowami zostało ogłoszone no-contest, w ostatnim boju Brazylijczyk zdołał jednak poddać Johnny’ego i przypisać zwycięstwo na swoje konto. Przed tymi starciami przegrał bój z Tomem Niinimakim (MMA 21-8-1) po ciężkiej, parterowej konfrontacji. Jego bilans w największej organizacji na świecie wynosi 5-2, 1NC. Zawodnik ten niedawno powrócił do kategorii koguciej w której walczył w 2007 roku.

Masanori Kanehara (MMA 25-11-5) niedawno debiutował w UFC. W swej pierwszej walce wygrał jednogłośną decyzją z Alexem Caceresem (MMA 10-7, 1NC). Ten weteran japońskich ringów ma na swoim koncie ponad czterdzieści walk, a w swym bilansie może poszczycić się zwycięstwami z takimi nazwiskami jak Yamamoto, Omigawa czy Sung Jung.

The Ultimate Fighter Brazil 4 Finale: Story vs. Silva (lub po prostu UFC Fight Night 70) odbędzie się 27 czerwca w Sao Paulo, Brazylii.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.