randy_couture_siatka

(Fot. Jeff Sherwood/Sherdog.com)

Stojąc w obliczu potencjalnych konsekwencji związanych z udziałem w czwartej edycji Metamoris, Chael Sonnen (MMA 28-14-1) postanowił poszukać ewentualnego zastępstwa. Organizatorzy gali wciąż liczą, że Amerykański Gangster pojawi się jednak na grapplerskiej macie, ale sam zainteresowany nie jest już tego taki pewien i dlatego skontaktował się z Randym Couturem (MMA 19-11) by poprosić go o zajęcie jego miejsca w starciu z Andre Galvo (MMA 5-2)

Informację tę potwierdził w rozmowie z portalem Sherdog.com menadżer Randyego, Sam Spira. Jednak The Natural musiał odmówić spełnienia prośby z powodu napiętego harmonogramu spotkań do wypełnienia przez weekend. Na sobotę oraz niedzielę ma zaplanowane liczne wystąpienia prasowe w ramach promocji trzeciej części Niezniszczalnych. Sama premiera filmu ma miejsce w poniedziałek w Los Angeles. Do tego dochodzą zobowiązania związane z niedzielną premierą emitowanego na Spike TV programu Gym Rescue.

Spira podsumował to jednym zdaniem:

Gdyby było więcej czasu na przygotowanie oraz na drodze nie stałyby pilne zobowiązania, to doszłoby do spełnienia tej prośby.

Zatem Chael wciąż musi podjąć decyzję co do potencjalnej groźby ponownego nałożenia przez NSAC grzywny w wysokości 250 tysięcy dolarów, a do gali Metamoris IV zostały tylko trzy dni.

11 KOMENTARZE

  1. Komisja ufff… zakuli Sonnena w "kajdany"i teraz będą go szantazować. Ta gra to jakiś odwet Łysego ??

  2. Śmiech na sali z tej komisji. Gangster powinien pociągnąć za sznurki, żeby ich ktoś ukrócił.

  3. Ja tam na miejscu Sonnena na luzie bym wystartował. Galvo powinien go odklepać tak szybko, że jeżeli Gangster będzie miał choć trochę szczęścia, to członkowie komisji nie powinni nawet zauważyć, że brał tam udział 😛

  4. NSAC właśnie podtrzymała decyzje o ewentualnej karze dla Sonnena, mimo że grappling nie uchodzi w myśl jej przepisów za 'walkę', co było mówione na przesłuchaniu w lipcu. Myśle że Gangster powinien zlać ich sikiem prostym, w razie co wygra w sądzie.

  5. Jest jeden problem, on ta karę dostał w zawieszeniu, wiec po prostu mu ją odwiesza, a nie naloza nową. Czy to zmienia postać rzeczy? Nie wiem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.