randy_couture_siatka

(Fot. Jeff Sherwood/Sherdog.com)

Stojąc w obliczu potencjalnych konsekwencji związanych z udziałem w czwartej edycji Metamoris, Chael Sonnen (MMA 28-14-1) postanowił poszukać ewentualnego zastępstwa. Organizatorzy gali wciąż liczą, że Amerykański Gangster pojawi się jednak na grapplerskiej macie, ale sam zainteresowany nie jest już tego taki pewien i dlatego skontaktował się z Randym Couturem (MMA 19-11) by poprosić go o zajęcie jego miejsca w starciu z Andre Galvo (MMA 5-2)

Informację tę potwierdził w rozmowie z portalem Sherdog.com menadżer Randyego, Sam Spira. Jednak The Natural musiał odmówić spełnienia prośby z powodu napiętego harmonogramu spotkań do wypełnienia przez weekend. Na sobotę oraz niedzielę ma zaplanowane liczne wystąpienia prasowe w ramach promocji trzeciej części Niezniszczalnych. Sama premiera filmu ma miejsce w poniedziałek w Los Angeles. Do tego dochodzą zobowiązania związane z niedzielną premierą emitowanego na Spike TV programu Gym Rescue.

Spira podsumował to jednym zdaniem:

Gdyby było więcej czasu na przygotowanie oraz na drodze nie stałyby pilne zobowiązania, to doszłoby do spełnienia tej prośby.

Zatem Chael wciąż musi podjąć decyzję co do potencjalnej groźby ponownego nałożenia przez NSAC grzywny w wysokości 250 tysięcy dolarów, a do gali Metamoris IV zostały tylko trzy dni.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.