Adam Kowalski i Rafał Kijańczuk stoczyli ze sobą niezwykle emocjonujący pojedynek na gali FEN 25 w Ostródzie! Po niecałych trzech minutach intensywnego starcia górą okazał się Kowalski, który zwyciężył przez duszenie zza pleców.

Zawodnicy od pierwszych sekund ruszyli na otwartą wymianę. Na początku przewagę miał Kijańczuk i mogło się wydawać, że zawodnik WCA zapisze kolejne szybkie zwycięstwo na swojego konto, ale Kowalski trafił mocnym ciosem po którym Rafał zachwiał się na nogach. Kowalski przeniósł walkę do parteru i wpiął się za plecy, szukając duszenia. Kijańczuk uciekł z niebezpiecznej pozycji i ruszył z kolejną nawałnicą ciosów. Doświadczony Kowalski nie dawał jednak za wygraną i jednym z uderzeń posłał Kijańczuka na deski. Adam błyskawicznie doskoczył do swojego przeciwnika, zdobył plecy i już po chwili Rafał Kijańczuk został zmuszony do odklepania!

31 KOMENTARZE

 1. Oj Kijana, samymi cepami świata się nie podbije. Kowalskiemu wszystko wchodziło pięknie, wystarczyło popatrzeć co się dzieje a nie spuścić łeb i walić na oślep.

 2. Łooo, co to było ?!

  Kijańczuk bardzo chaotycznie, widać brak doświadczenia. Brawo dla Adama, przetrzymał i zachował zimną krew.

 3. Zero zaskoczenia, że Kijańczuk skończył w takim stylu, jestem jedynie lekko zaskoczony, że Kowalski na niego wystarczył. Zwykle się nie wymądrzam w ten sposób, ale tutaj nie mogę się powstrzymać: więcej cardio, więcej myślenia, mniej sterydów.

 4. Szkoda, fajnie się chłopak zapowiadał, skromny, składnie się wypowiadał. Szkoda, że nie wyciągnął wniosków z ostatniej porażki i dalej jego taktyka to trafić jednym mocnym ciosem. Fajne to WCA, takie nie za rozwijające.

 5. Dla mnie Kijanczuk to nie prospekt tylko cepiarz i tyle jak na ten moment, zawiodłem sie. Kowalski zabrał go do podstawówki.

  Ale liczę na rozwój tego chlopaka, bo  lubie go i kibicuje.  Jest młody, jeszcze ma czas.

 6. Rafal kilkukrotnie powtarzal, ze z przegranej walki o pas M-1 wyniosl doswiadczenie mowiace, iz powinien unikac podpalania sie. Niestety tylko mowil, bo w tej walce znowu niepotrzebnie zaszalal. Porazka z Kowalskim to bardzo duzy krok w tyl.

 7. Rafal kilkukrotnie powtarzal, ze z przegranej walki o pas M-1 wyniosl doswiadczenie mowiace, iz powinien unikac podpalania sie. Niestety tylko mowil, bo w tej walce znowu niepotrzebnie zaszalal. Porazka z Kowalskim to bardzo duzy krok w tyl.

  a co innego on ma pokazac? nie ma kondycji zapewne, nie ma parteru czy zapasow

  jest dizkiem co wali cepy i tyle

  z takimi miesniami to raczej nic wiecej nie zobaczymy

 8. a co innego on ma pokazac? nie ma kondycji zapewne, nie ma parteru czy zapasow

  jest dizkiem co wali cepy i tyle

  z takimi miesniami to raczej nic wiecej nie zobaczymy

  W walce z Andrade pokazal zarowno cierpliwosc jak i nie najgorsza kondycje. A liczylem na rozwoj. Moim zdaniem zlekcewazyl Adama i tyle.

 9. W walce z Andrade pokazal zarowno cierpliwosc jak i nie najgorsza kondycje. A liczylem na rozwoj. Moim zdaniem zlekcewazyl Adama i tyle.

  zbytnio go napompowali, choc walke sie ogladalo przyjemnie

 10. Po ostatnich występach chłopaków z WCA niestety stwierdzę coś niepopularnego na cohones, zaczynam coraz słabiej widzieć szanse Janka z Rockholdem. Wiem że nie wszyscy stamtąd przegrywają ale najgorsze jest to, że żaden zawodnik WCA nie wykazał w ostatnich miesiącach progresu. Słabo to wygląda. Kijany mi szkoda, ogarnięty chłopak, jeden z niewielu Polaków z jebnięciem w łapie. Mam nadzieję że jeszcze ogarnie głowę i wróci na zwycięską ścieżkę.

 11. Po ostatnich występach chłopaków z WCA niestety stwierdzę coś niepopularnego na cohones, zaczynam coraz słabiej widzieć szanse Janka z Rockholdem. Wiem że nie wszyscy stamtąd przegrywają ale najgorsze jest to, że żaden zawodnik WCA nie wykazał w ostatnich miesiącach progresu. Słabo to wygląda. Kijany mi szkoda, ogarnięty chłopak, jeden z niewielu Polaków z jebnięciem w łapie. Mam nadzieję że jeszcze ogarnie głowę i wróci na zwycięską ścieżkę.

  Ja nie widzę w tym żadnego związku z walką Błachowicza. Nawet jeżeli wszyscy z WCA wygrywaliby wszystko to i tak Błachowicz stoi na straconej pozycji w walce z Rockholdem, nie zależnie od tego czy się to podoba forumowiczom czy nie.

 12. Ja nie widzę w tym żadnego związku z walką Błachowicza. Nawet jeżeli wszyscy z WCA wygrywaliby wszystko to i tak Błachowicz stoi na straconej pozycji w walce z Rockholdem, nie zależnie od tego czy się to podoba forumowiczom czy nie.

  wiecie co z nim zrobic

 13. Porażka z dzikiem, na obcym terenie, o pas M-1, a porażka na FEN, to inna para kaloszy. Duży krok w tył dla Rafała, teraz będzie można się przekonać jak pracuje jego głowa.

 14. O każdym rywalu Kijany z tych siedmiu pisanoby że ogór gdyby walczyli w PL. Dostał dwóch nieogórów i ustał po dwie minuty z każdym. Objawienie roku, Kijana do UFC.

 15. Wszyscy piszą coś o jakiejś głowie. To trzeba po prostu troche chociaż podstawojej techniki łyknąć. Jakbym był trenerem zawodnika który tak walczy w stójce to bym się ze wstydu spalił. Czy oni na treningach trenują tylko walenie cepami w worek?

 16. Tego nikt się nie spodziewał :wow:  największy prospekt z 2018 właśnie został zweryfikowany ? :zakręcony:

 17. Tego nikt się nie spodziewał :wow:  największy prospekt z 2018 właśnie został zweryfikowany ? :zakręcony:

  na szczęście już niedługo nie będzie żadnych prospektów

 18. Szkoda, osóbiście bardzo chciałem zobaczyć Kijane w Polsce, przekonać się czy z tej mąki chlebek będzie, ale póki co zakalec. Pompowany dobrze, ale nie idą za tym wyniki. Największego prospekta z kuźni WCA weryfikuje z całym szacunkiem dla Adama, ale no name.

  ::clintdis::

  A taki ładny był, do ameryki już go wysyłać chcieli. Dobrze, że młody nie ma co go skreślać, niech trenuje, wyciąga wnioski, niech na Boga w tej stójce coś pokaże, bo tymi cepami to tylko do krs.

  :rowerek:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.