Blachuta
Organizator gali Slava Republic 1 poinformował o dwóch kolejnych zestawieniach do jakich dojdzie 30 kwietnia w Zespole Szkół w Bojanie koło Gdyni.
W pojedynku wagi półśredniej znany z gal KSW i FEN Rafał Błachuta (9-6) postara się wrócić na zwycięski szlak w starciu z Piotrem Danelskim (3-1-1 1NC). Reprezentant Arrachionu Olsztyn znany jest z mocnych i widowiskowych walk, tak więc zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek.
W starciu kategorii piórkowej zobaczymy innego z fighterów Arrachionu. Iławską filię topowego polskiego klubu reprezentować będzie Patryk Duński (3-2), niedawny pretendent do pasa PLMMA. Jego rywalem będzie niepokonany Kacper Formela (2-0). Młody podopieczny Grzegorza Jakubowskiego i Zbigniewa Tyszki w ostatnich czterech miesiącach dwukrotnie wygrywał w pierwszych rundach przez duszenie zza pleców i postara się podtrzymać zwycięską passę.
W walkach wieczoru gali Slava Republic 1 wystąpią były zawodnik UFC Piotr Hallmann (15-5) oraz czołowy polski piórkowy Krzysztof Klaczek (10-3), którzy zmierzą się z mocnymi zagranicznymi rywalami. Przeciwnikiem wracającego do Polski Hallmanna będzie Francuz Jason Ponet (15-9-1 1NC). Z kolei Klaczek skrzyżuje rękawice ze znanym polskim fanom weteranem Sergejem Grecicho (22-8-1).
Walki Wieczoru:
70 kg: Piotr Hallman (15-5) vs Jason Ponet (15-9-1 1NC)
66 kg: Krzysztof Klaczek (10-3) vs Sergej Grecicho (22-8-1)
Pozostałe:
66 kg: Kacper Formela (2-0) vs Patryk Duński (3-2)
77 kg: Rafał Błachuta (9-6) vs Piotr Danelski (3-1)

2 KOMENTARZE

  1. A wiecie moze czy Marcin Parcheta walczy jeszcze dla ksw i co się z nim dzieje?

  2. Wiadomo coś na temat jakiegoś streama z tej gali ? A może nawet gdzieś w TV ? Byłoby bardzo spoko bo karta wyglada ciekawie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.