Informacja prasowa:

Niesamowity francuski zawodnik, Davy Gallon z Adrenaline Fight Club będzie rywalem Rafała Błachuty z klubu No Limits Kwidzyn w pojedynku MMA wagi półśredniej na jubileuszowej gali FEN 10 „Gold Edition” w Lubinie, na Dolnym Śląsku, w dniu 9-go stycznia 2016 roku. W hali RCS przy ul. Odrodzenia 28 b obaj zawodnicy zmierzą się w limicie do 77 kilogramów.

Trenujący w przeszłości Judo, 26-letni Gallon świetnie pokazał się już na polskim gruncie pokonując w ostatniej walce naszego Mariusza Radziszewskiego. Wcześniej był jedną z gwiazd najlepszej francuskiej organizacji 100% Fight. Na zawodowej arenie wygrał 11 walk, a 5 razy przegrał. Dwukrotnie zremisował swoje pojedynki. W FEN będzie to jego debiut.

Rafał Błachuta to doskonały polski grappler. Walczył dla organizacji KSW i występował na zagranicznych galach sportów walki. 33-latek z Kwidzyna dziewięciokrotnie wygrywał walki i pięć razy schodził pokonany. Na FEN walczyć będzie po raz drugi.

Kibice już dziś zastanawiają się kto zwycięży w tej walce. Warto się o tym przekonać i przyjść do hali w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w dolnośląskim Lubinie. Jest to jeden z wielu ciekawych pojedynków tej gali. Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 9-go stycznia 2016, przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie. Doświadczenie w Boksie Tajskim. Wielokrotny Mistrz Polski w broni białej oraz ekstremalnych sztukach walki (XMA). Mistrz Europy w nunchaku.

14 KOMENTARZE

 1. Jak Davy będzie w takiej formie jak z Radziszewskim to powinien lekko to wygrać. Jak ktoś nie widział wspomnianej walki to polecam – jedna z brutalniejszych dominacji jaką widziałem ostatnimi czasy.

 2. W KSW Błachuta pewnie czekałby z dwa lata zanim łaskawie dostałby walkę:crazy: Szykuję się dobra walka. Brawo FEN

 3. Szykuje się niesamowite starcie dwóch niesamowitych zawodników w niesamowitym klatkoringu w niesamowitej organizacji 😀

 4. Mają taką mocną kategorie 77 jeśli chodzi o Polaków, i zamiast ich zestawiać między sobą to ciągle ściągają jakiś baaardzo przeciętnych zagranicznych zawodników.

 5. Karas

  Mają taką mocną kategorie 77 jeśli chodzi o Polaków, i zamiast ich zestawiać między sobą to ciągle ściągają jakiś baaardzo przeciętnych zagranicznych zawodników.

  #niektórzykoledzy
  #pozdrodlakumatych

 6. maras

  Szykuje się niesamowite starcie dwóch niesamowitych zawodników w niesamowitym klatkoringu w niesamowitej organizacji 😀

  Niesamowicie pierdolnąłeś, i zdobywasz ode mnie niesamowitego Like!

 7. Nie czaje tych zestawień w FEN w 77. Tak jak kolega wyżej napisał- mając tylu fajnych zawodników wymyślają na siłę jakiś obcokrajowców. Jak Bandel nie zawalczy z jakimś czołowym Polakiem na FEN to przestaje oglądać tą ściemę. Jebie mnie kolesiostwo na pokaz. A Żelazowski to chyba kontraktu w końcu nie podpisał jakiegoś dłuższego z nimi:sad:

 8. Karas

  Mają taką mocną kategorie 77 jeśli chodzi o Polaków, i zamiast ich zestawiać między sobą to ciągle ściągają jakiś baaardzo przeciętnych zagranicznych zawodników.

  Wzorują się na sprawdzonej recepturze, którą stworzyło KSW 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.