Rafael dos Anjos nie jest zadowolony z poczynań aktualnego mistrza kategorii półśredniej. Brazylijczyk kolejny raz otwarcie skrytykował Tyrona Woodleya za jego chęci walki z Natem Diazem, który według dos Anjosa nie pokonał nawet nigdy żadnego prawdziwego zawodnika kategorii półśredniej.

Tyron, bądź mężczyzną i przestań gadać o walce, która nie ma totalnie sensu. Wszyscy wiedzą, że to ja jestem pierwszym pretendentem. Chcesz się bić z gościem, który nigdy nie pokonał prawdziwego zawodnika kategorii półśredniej. Powinieneś się wstydzić…

Dos Anjos w ostatnim pojedynku w świetnym stylu pokonał byłego mistrza tej kategorii wagowej, Robbiego Lawlera. Od czasu przejścia do dywizji do 77 kilogramów Brazylijczyk zwyciężył 3 walki. Warto również przypomnieć, iż był on także posiadaczem tytułu w kategorii lekkiej UFC.

Mówi się, iż rozmowy o potencjalnym pojedynku Woodleya z Diaza mogą okazać się prawdziwe i w następnej obronie tytułu Tyron zmierzy się właśnie z Natem. Na ten moment organizacja nie ogłosiła jeszcze oficjalnie tego zestawienia.

2 KOMENTARZE

  1. Lubię RDA ale to on powinien się wstydzić za ten angielski… 4 błędy gramatyczne w tak krótkiej wypowiedzi, czy on naprawdę nie ma ludzi od pisania postów?Poza tym się z nim zgadzam, jednak nic by mnie tak nie ucieszyło jak Nate oklepujący tego parcha, zdobywając pas wbrew woli włodarzy UFC xD.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.