Rachael Ostovich pobicie

Historia z pobiciem Rachael Ostovich powoli dobiega końca, a główny podejrzany, czyli jej mąż Arnold Berdon dostał tymczasowy zakaz zbliżania się do poszkodowanej. Wszystko więc bezwzględnie wskazuje na to, że sprawcą napaści był mąż Ostovich. Więcej o sprawie piszemy pod TYM WĄTKIEM.

W sprawie wypowiedział się jednak brat Rachael, Robby Ostovich, który starał się usprawiedliwić napastnika. Jego wypowiedź Rachael podała dalej na InstaStory na swoim koncie na Instagramie. Poniżej treść wpisu Robby’ego:

Nie wierzę w to, że złe czyny powodowane są przez złych ludzi. Wierzę za to, że pochodzą one z braku zrozumienia ludzi znajdujących się na krawędzi przepaści, którzy targani są silnymi emocjami. Oczywiście te złe czyny nie mogą pozostać nierozliczone, jednak uważam, że nawet w takich momentach może być miejsce na współczucie. Współczucie dla córki, która nie będzie widziała ojca w święta Bożego Narodzenia. Współczucie dla żony bez męża u jej boku. Współczucie dla mężczyzny, który dał się ponieść demonom na chwilę. Nie cofniemy tego co zostało uczynione – pewne rzeczy muszą się wydarzyć. Słowo Boże jednak nadal jest najważniejsze i Bóg może wykorzystać tę sytuację by każdą ze stron uczynić lepszą. Wszyscy związani z tą sytuacją mają naszą modlitwę i mam nadzieję, że zdarzy się cud.

Wpis ten spotkał się ze znaczą krytyką ze strony fanów zawodniczki, którzy zarzucili Robby’emu, że powinien bronić siostry, a nie usprawiedliwiać tego pobicia i okazywać współczucie dla sprawcy.

Dla przypomnienia: mówimy o napaści podczas której doszło do złamania kości oczodołu i innych obrażeń jakie Rachael Ostovich doznała potencjalnie z rąk jej męża. Jej starcie 19 stycznia z Paige VanZant, zostało odwołane.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. a tam pewnie się wkurwił bo chciał iść do muszej a ją UFC będzie zamykac…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.