Ostovich Hardy

UFC kompletując kartę na UFC Fight Night: Cejudo vs. Dillashaw zaliczyło sporą wpadkę wizerunkową. Na jednej gali wystąpi bowiem Greg Hardy oraz Rachael Ostovich i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jedno z nich jest ofiarą przemocy domowej a drugie oprawcą.

Greg to zawodnik futbolu amerykańskiego, który w przeszłości karany był za napaść na swoją dziewczynę, dlatego też jego występy w klatce wzbudzają wiele kontrowersji. Sam prezydent UFC wyznał jednak, że Hardy zasługuje na drugą szansę i tą może znaleźć właśnie w MMA.

Rachael miesiąc temu na własnej skórze doświadczyła czym jest przemoc domowa. Została zaatakowana przez jej męża Arnolda Berdona, który znęcał się nad nią tak bardzo, że ta musiała uciekać od niego przez balkon i doznała poważnych obrażeń takich jak złamanie kości oczodołu.

Dana White usprawiedliwia ten ruch tłumacząc, że konsultował się w tej kwestii z Ostovich, a jej odpowiedź brzmiała:

Jego historia nie jest moją historią. Żadna historia nie jest taka sama i wierzę, że trzeba dawać ludziom drugą szansę. Nie mam najmniejszego problemu by walczyć na tej samej karcie walk co ten facet.

Prezydent UFC dodał też w rozmowie z ESPN:

Te karty walk robione są z ogromnym wyprzedzeniem. Rachael była poza rozpiską z powodu tego co się jej stało. Potem jednak zadzwoniła do mnie i chciała walczyć, ale ja się nie chciałem na to zgodzić – nie po tym co przeszła. Potrzebowała przerwy i nie było mowy by ją wpuścić do walki. Rachael dała mi jednak 75 powód dlaczego musi być na tej karcie – w końcu uległem, więc zrobimy to (…) Jeśli chcecie zrobić z tego problem, to zróbcie. Każdy może mieć jakieś obiekcje. Najważniejsze jednak dla mnie, że Rachael ich nie ma.

Gala z Hardym i Ostovich odbędzie się 19 stycznia i głównym wydarzeniem gali będzie konfrontacja Henry’ego Cejudo z TJ-em Dillashawem.

31 KOMENTARZE

 1. 75 powodów? Myślałem że wystarczy 69.

   

    Czy już wiadomo,  czym tak zalazła za skórę mężowi, że musiała uciekać przez okno?

 2. Dobre zestawienie zdjęć :OK:A tak na marginesie to celowy zabieg UFC, żeby stworzyć kontrowersję (tak samo jak zatrudnienie Hardy'ego). Po gali będą wspólne fotki, i wyrazy skruchy.

 3. Na tym zdjęciu ona wygląda jak transwestyta z doklejonymi cycami 🙂

  :travolta::razz:ytalsiektos:

  :lizoremotmaly2::Tęcza::antonio::tellmemore:

 4. Rachael dała mi jednak 75 powód dlaczego musi być na tej karcie – w końcu uległem, więc zrobimy to (…)

  Szykuje się płomienne przemówienie po walce.

 5. One wszystkie mówią, że lubią na ostro, a potem narzekają i pozwy o pobicia :jimcarrey:

  Łobuz kocha najbardziej!

 6. Ja pierdziele, już myślałem, że oni razem byli i stąd afera. To może niedługo nie będą robić kart, bo ktoś przeżył wypadek, a ktoś go spowodował. Bez przesady.

  Choć byłbym za wrzuceniem jej męża do klatki z kimś odpowiednim.

 7. Ja pierdziele, już myślałem, że oni razem byli i stąd afera. To może niedługo nie będą robić kart, bo ktoś przeżył wypadek, a ktoś go spowodował. Bez przesady.

  Choć byłbym za wrzuceniem jej męża do klatki z kimś odpowiednim.

  Ale jak ona np. mu rogi przyprawiła albo mamusię na święta zaprosiła… od razu na wielkanocne? Nie sądź człowieka nie znając jego historii. Nieziemsko gościa wkurwiła, jak nawet jej brat go broni.

 8. Ale jak ona np. mu rogi przyprawiła albo mamusię na święta zaprosiła… od razu na wielkanocne? Nie sądź człowieka nie znając jego historii. Nieziemsko gościa wkurwiła, jak nawet jej brat go broni.

  No prawdę zwykle całą zna tylko najbliższe otoczenie. Nie ma dla mnie powodu by robić kobiecie coś przez co wyskakuje przez okno czy balkon 😉 Chyba, że np. zabiłaby dzieci wspólne…Może go biła, a on wyciągnął pistolet z bezradności, a ona uciekając wyskoczyła ;)? Nie ma podanych tu szczegółów, więc komentuję co czytam 🙂

 9. Ja pierdziele, już myślałem, że oni razem byli i stąd afera. To może niedługo nie będą robić kart, bo ktoś przeżył wypadek, a ktoś go spowodował. Bez przesady.

  Choć byłbym za wrzuceniem jej męża do klatki z kimś odpowiednim.

  Albo bylyby zawodnik po wypadku samochodowym i dana zapytalby sie go czy chce walczyc bo przeciez inni zawodnicy poruszaja sie samochodami

 10. No prawdę zwykle całą zna tylko najbliższe otoczenie. Nie ma dla mnie powodu by robić kobiecie coś przez co wyskakuje przez okno czy balkon 😉 Chyba, że np. zabiłaby dzieci wspólne…Może go biła, a on wyciągnął pistolet z bezradności, a ona uciekając wyskoczyła ;)? Nie ma podanych tu szczegółów, więc komentuję co czytam 🙂

  Może poprostu bolały ją nogi i nie chciało jej sie schodzić po schodach?

 11. Albo bylyby zawodnik po wypadku samochodowym i dana zapytalby sie go czy chce walczyc bo przeciez inni zawodnicy poruszaja sie samochodami

  Czyli Matt Hughes nie zawalczy nigdy z @halibut np.

 12. Mówiąc najzupełniej poważnie to ktoś, kto wykreował (oczywiście na świecie) tego newsa jest idiotą. Skoro Ostovich nie przeszkadza taki stan rzeczy, to po co jej wmawiać, że powinien? Być może nawet ten news ją w ogóle uświadomił, że Hardy ma taką przeszłość. Przepraszam, ale to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, jeśli sama zainteresowana nic nie mówiła na ten temat.

 13. Mówiąc najzupełniej poważnie to ktoś, kto wykreował (oczywiście na świecie) tego newsa jest idiotą. Skoro Ostovich nie przeszkadza taki stan rzeczy, to po co jej wmawiać, że powinien? Być może nawet ten news ją w ogóle uświadomił, że Hardy ma taką przeszłość. Przepraszam, ale to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, jeśli sama zainteresowana nic nie mówiła na ten temat.

  Ja myślę, że  UFC to same nakręca.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.