Wanderlei Silva potwierdził informację, którą podawaliśmy jakiś czas temu. Brazylijczyk w jednym z wideo na swoim profilu na Facebooku wyznał, że zawalczy z Rampagem Jacksonem na gali Bellator MMA we wrześniu w Kalifornii.

Tak jak ludzie mówią, ciężko zawodnikowi MMA przejść na emeryturę. Dostałem właśnie telefon z Bellator MMA. Poprosili mnie, abym był częścią gali, która odbędzie się 29 września. Zawalczę z Quintonem Jacksonem w walce wieczoru. To będzie nasz czwarty pojedynek.

Jackson (37-13 MMA, 4-2 BMMA) to były mistrz kategorii półciężkiej UFC. Nie tak dawno Rampage odpadł z turnieju w królewskiej dywizji Bellator MMA po przegranej z Chaelem Sonnenem.

Silva (35-13-1 MMA, 0-1 BMMA) wrócił po dłuższej przerwie od startów na gali Bellator NYC, gdzie również przegrał z Chaelem Sonnenem.

Co ważne, Bellator ogłosił również specjalną konferencję prasową

29 KOMENTARZE

 1. Szczerze? Mam wywalone na Geriator mocno, ale walkę tych dwóch starych chujów to nawet obejrzę….. z odtworzenia oczywiście 😎

  Ale Wand i Rampage się zawsze nienawidzili, żaden nie będzie chciał przegrać, więc może być emocjonująca i agresywna cepeliada :bleed:

 2. Ku*wa!Rozumiem że kasa jest ważna ale zdrowie jest najważniejsze.Kiedy dotrze to do Wanda?Po tylu nokautach on chce jeszcze raz ryzykować swoje zdrowie.Niech się ogarnie i pomyśli nad swoim zdrowiem nim będzie za późno.A co do Coojera to jaką on jeszcze walkę planuje zestawić?Może George Foreman vs Evander Holyfield to by pewnie dobrze się sprzedało bo przecież to znane nazwiska.

 3. Ku*wa!Rozumiem że kasa jest ważna ale zdrowie jest najważniejsze.Kiedy dotrze to do Wanda?Po tylu nokautach on chce jeszcze raz ryzykować swoje zdrowie.Niech się ogarnie i pomyśli nad swoim zdrowiem nim będzie za późno.A co do Coojera to jaką on jeszcze walkę planuje zestawić?Może George Foreman vs Evander Holyfield to by pewnie dobrze się sprzedało bo przecież to znane nazwiska.

  Do Wanda mam wrażenie, że od dłuższego czasu nic nie dociera :matt:

 4. Emeryci nie emeryci, ale walki tych dwóch akurat to było coś pięknego. Ciekawe czy dalej się tak nie lubią.

 5. Do Wanda mam wrażenie, że od dłuższego czasu nic nie dociera :matt:

  W sumie po tylu ciosach co on przyjął to nic dziwnego a kolejne walki mogą to jeszcze pogorszyć.Jeszcze ze dwie walki i z jego mózgu(i tak pewnie mocno uszkodzonego) nic nie zostanie.

 6. Przeciez ta dowjka zawsze miala problemy z logicznym mysleniem 😀 tylko kiedys byli na prawde czołówką a dzisiaj sa wrakami ktorym dziadek czas juz dawno wyjebany drzwiami wpierdolil sie przez okno do domu. Oni udają ze go nie ma . Nikt ze znajomych nie przekazal tej dwojce ze robia z siebie kretynow . Fedor z reszta to samo . Przykro sie patrzy na stara gwardie , Liddelowi tez odjebalo a wydawal sie kiedys mądrym facetem… Wszyscy bohaterwie mojego dziecinstwa schodza na psy

 7. Wand dla własnego zdrowia powinien był  już jakiś czas temu zakończyć karierę.

  Ale wiadomo :Duke3d:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.