Bogiem. Tak dobrze przeczytaliście, ostatnie problemy Rampage biorą się stąd że popieprzyło mu się ostro w głowie i teraz wierzy że jest Bogiem. Ale po kolei, oto co powiedział Dana White w pierwszym (i jak dotąd jedynym) po aresztowaniu Quintona wywiadzie:

Jestem teraz tutaj w południowej Kalifornii. Zajmowałem sie tym wczoraj cały dzień . Nie dotarłem jeszcze do źródła tego wszystkiego. Nie wiem jeszcze co z tym zrobimy. Ostatniej nocy kiedy wyszedł, Rampage jest bardzo religijny…taa, właśnie tym się teraz zajmuje. Nie chodzi o to żeby go ukarać. Tak naprawdę troszczymy się o tych gości, dbamy o nich. Wielu z nich jest naszymi przyjaciółmi. Chcę dowiedzieć się co jest nie tak z Rampagem i sprawić aby ktoś się nim zajął”

White mówiąc to trochę się śmiał, nie było jasne do końca co ma na myśli ale CagePotato rzuciło trochę więcej światła na tą sprawę, a dokładniej zrobił to ich tajemniczy informator (co może oznaczać że info to jest h..a warte)

Rampage uważa że jest bogiem…On pokłócił się ze swoim trenerem kilka dni przed pierwszym aresztowaniem. Krótko mówiąc stracił rozum i cały czas mówi bardzo religijnie i opowiada że jest bogiem. To jest ta rzecz która chciałem zachować w tajemnicy, ale po tym drugim aresztowaniu i po tym jak Dana zaczął o tym mówić to i tak w końcu wyjdzie na jaw. On potrzebuje naprawdę solidnej pomocy.  Nie wiem czy możesz to nazwać schizofrenią czy zaburzeniami psychicznymi ale cokolwiek to jest spowodowało właściwie że nie da się z nim rozmawiać. Jest nieobecny

Cała sprawa robi się coraz bardziej przykra, jeśli prawdą jest to o czym mówi tajemniczy informator to mogę tylko żałować tego co się dzieje z QJ. Problemy z psychiką to nie żart, często nie wiadomo skąd się biorą i bardzo ciężko się ich pozbyć. Może to tylko gra ze strony Rampage aby uniknąć odpowiedzialności za akcję z truckiem? Ciężko powiedzieć, mam nadzieję tylko że QJ szybko się pozbiera i wróci jeszcze do UFC

UPDATE

O sprawie Quintona wypowiedział się Tim Sylvia:

„Jest mi przykro z powodu Rampage. Byłem tam. Niestety on przeżył to inaczej niż inny. Moje serce jest z nim. Chciałbym po prostu pójść tam, zabrać go do Iowa i pomóc mu wyjaśnić parę spraw. Jest moim przyjacielem”

Chuck Liddell

Znam Rampage z ringu i z poza niego. Jest świetnym showmanem w ringu i bardzo sprytnym biznesmenem poza nim. Jestem zszokowany tym wszystkim. To naprawdę nie w jego stylu. Nie znam wszystkich szczegółów ale po prostu mam nadzieje że nikomu nic się nie stało

Oraz Michael Bisping

„Jestem w szoku po tym jak dowiedziałem się co się stało z Rampagem. Jestem zdruzgotany z tego powodu. To nie brzmi jak Rampage. Jest dobrym gościem, jest człowiekiem który przestrzega prawa. Bardzo się o niego martwię. Jest moim bliskim przyjacielem i to zachowanie zdecydowanie nie pasuje do niego.  Kiedy przegrasz walkę to zawsze jesteś bardzo smutny z tego powodu ale Rampage jest doświadczony, to nie pierwszy raz kiedy przegrał walkę. Jest na scenie od długiego czasu. Na początku był zawiedziony porążką ale wyglądało to tak jakby się z tym pogodził. Rozmawiałem z nim w czwartek, zanim wróciłem do Anglii i wydawał się być w porządku, ten sam stary Rampage. 


1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.