Poniżej najciekawsze kawałki z wywiadu QJ dla 15rounds.com

O walce Shoguna z Forrestem

Jeszcze nawet nie widziałem tej walki na taśmie. Byłem tam, ale walka zbytnio mi nie zaimponowała. Shogun nie był taki sam. Gdyby Shogun był w 100 % sobą i walczył tak jak zazwyczaj to robi, to była by walka warta obejrzenia. Kurde, dziewczyna Shoguna mogła go pokonać tego wieczoru.


O kolejnej walce z Chuckiem Liddellem

Nie obchodzi mnie z kim walczę. Walczę dla kasy. Nie obchodzi mnie to. Teraz tylko obchodzi mnie walka z Forrestem Griffinem.
O tym jak traktuje go UFC

Jestem zadowolony z tego jak traktuje mnie UFC. Traktują mnie lepiej niż organizacja z której przyszedłem – Pride. Nie mogę narzekać. Pieniądze zawsze mogły by być lepsze. Fighterzy muszą walczyć z sobą. To my ciężko trenujemy i walczymy z sobą. Zawsze przydałoby się więcej kasy. Nie ma znaczenia ile mam. Gdybym miał jeden miliard to wtedy bym chciał dwa miliardy. Tak jak mówiłem, jestem bardzo szczęśliwy. Mogło być gorzej. Właściwie to było, w tej poprzedniej organizacji.

O tym czy Fedor dobrze zrobił nie przechodząc do UFC
To nie moja sprawa. Nawet przez sekundę nie myślę o Fedorze. To miły koleś. Uwielbiam go ale nie myślę o jego karierze. Jedyna kariera o jakiej myślę to moja.

O roli Baracusa w filmie Drużyna A
Ludzie rozsiewają plotki. Nawet nie byłem na przesłuchaniu do tego filmu. Po walce, będę miał jakieś próby. To jest film w którym chce zagrać ale nie dostałem w nim jeszcze roli.

O przygotowaniach do walki z Forrestem

Będę trenował. Nie będę oglądał zbyt dużo jego walk ponieważ lubię walczyć tak jak chce. On musi się dostosować do mnie. Nie martwi mnie to co on zrobi.

Cały wywiad tutaj

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.