Policjanci z Costa Mesa Police potwierdzili że były mistrz UFC Quinton “Rampage” Jackson został aresztowany na podstawie zarzutów za brak odpowiedzi na wezwanie policji, spowodowanie stłuczek i ucieczkę z miejsca zdarzenia oraz za niebezpieczną jazdę po Newport Beac. Wszystko to miało miejsce w wtorek koło południa.

Policjant z Costa Mesa  porucznik Dondero powiedział :

„Doszło do kilku kolizji, do pierwszych dwóch doszło na ul.55. Patrol drogowy zajął się wyjaśnianiem tych wydarzeń. Pan Jackson uciekł z tego miejsca i został po raz pierwszy zauważony przez motorowy patrol Costa Mesa kiedy jechał z przebitą oponą (widać na fotce jednej) jednocześnie rozmawiając przez komórkę oraz wjeżdżając i wyjeżdżając z korku. Policjant ten próbował zatrzymać samochód Pana Jacksona za pomocą znaków świetlnych i syreny ale Pan Jackson zignorował to i kontynuował jazdę do Newport Boulevard wjeżdżając i wyjeżdżając co jakiś czas z korku. W jednym miejscu przejechał na drugą stronę Northboun. W pewnym momencie znalazł się na chodniku i spowodował kolejną kolizję na 17 ulicy w Newport Boulevard. Kontynuował jazdę przez Southbound do Newport Beach przejeżdżając przez czerwone światła i w końcu zatrzymał się w Balboa Peninsula gdzie został zatrzymany przez policjantów”

Kaucja za Pana Jacksona (jak to ładnie brzmi)  który na tą chwile znajduje sie jeszcze w Orange County jail została już ustalona przez sąd i wynosi 25 000 $. Policjant Dondero dodał że z powodu tych zajść nikomu na szczęście się nic nie stało, dodał że Jackson nie był pod wpływem alkoholu.


(Najinteligentniejszy przestępca Ameryki? Nie bardzo)

Trochę śmieszne wydaje mi się to że Rampage próbował uciekać z miejsca pierwszej stłuczki licząc że jakoś to będzie. Sorry ale kiedy jeździsz kilkutonową ciężarówką z dwumetrową podobizną samego siebie na drzwiach i swoją ksywką wyklejoną na masce samochodu to chyba możesz się spodziewać że nie uciekniesz od odpowiedzialności ???

A jeszcze niedawno Quinton w programie Coundtown to UFC 86 mówił jak bardzo w uniknięciu więzienia pomogła mu historia jego wujka jakoby w więzieniu starzy osadzeni gwałcili nowych. Po usłyszeniu tej historii Rampage powiedział że zrobi wszystko żeby uniknąć paki. Ogólnie przejebana historia…

A i niektórzy bardziej obrotni amerykanie zaczęli już sprzedawać koszulki FreeRampage :)za jedyne 20 $

W środku posta reszta fotek z aresztowania :

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.