Popularny Rampage nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w klatce MMA. Quinton Jackson, weteran UFC oraz Pride podpisał nowy kontrakt z poprzednim pracodawcą, Bellator MMA, gdzie na ten moment ma bilans 4-1. Jedyną przegraną zadał mu King Mo. Poprzedni kontrakt podpisywał on z organizacją jeszcze za rządów Bjorna Rebneya. Tym razem to Scott Coker zdecydował się na współpracę z popularnym Jacksonem.

Rampage (37-12 MMA) w swojej karierze mierzył się z takimi rywalami jak Wanderlei Silva, Chuck Lidell, Jon Jones czy Lyoto Machida. 39-latek występował również w filmach – fani mogli zobaczyć go w m.in. ekranizacji Drużyny A.

14 KOMENTARZE

 1. Ile on jeszcze znaczy w tym całym mma?

  W USA cały czas jest dość popularny jak na zawodnika MMA. Sportowo wiadomo, że to już lipa. 40 letni Rampage na pewno nie ma ochoty trenować skoro nawet jak był w szczycie formy zawsze były z tym problemy. Zresztą idealnie pokazała to ostatnia walka w…wadze ciężkiej 🙂 Dlatego chyba podpisał umowę z Bellatorem, w UFC już pewnie nie było zainteresowania jego osobą, a na pewno nie za takie pieniądze.

 2. Teraz to już tylko odcinanie kuponów zostało Rampowi, jak mu się nie chce trenować to wiadomo że tylko dla:Duke3d:

 3. Zajebiście, ja tam się cieszę. Rampage to pierwszy zawodnik MMA o jakim usłyszałem, kiedy jeszcze nie było youtube'a a różne sportowe (i nie tylko sportowe hue hue) KOMPILACJE krążyły po osiedlach na płytach CD. Dla mnie – prawdziwa legenda. I nie przeszkadza mi nawet, że w ostatnich latach więcej rozrywki dostarcza na konferencjach prasowych i w wywiadach niż w samych walkach. Dozgonne love :gabi_much_love:

 4. 39 lat, 49 oficjalnych walk, walczy od 1999 roku, absolutny dinozaur tego sportu. Mnie najbardziej zadziwia to jak on się tyle lat uchował pod względem zdrowotnym. Jego koledzy z ringu to często kompletne wraki, zniszczone przez koks i kontuzje, a Rampage świetnie się trzyma.

 5. 39 lat, 49 oficjalnych walk, walczy od 1999 roku, absolutny dinozaur tego sportu. Mnie najbardziej zadziwia to jak on się tyle lat uchował pod względem zdrowotnym. Jego koledzy z ringu to często kompletne wraki, zniszczone przez koks i kontuzje, a Rampage świetnie się trzyma.

  On duzo jadu rozsrawia po jaskiniach, if you know what I mean

 6. Ostatnia walka, w której cokolwiek pokazał to trzecie starcie z Wandem. Później już się nie dało go oglądać.

 7. Ciąg dalszy telenoweli. Za jakiś czas znów zacznie jebać Bellatora i będzie chciał wrócić do UFC. A potem w drugą stronę. Scenariusz powtarzał się w sumie już kilkanaście razy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.