Quinton Jackson podczas dzisiejszego przesłuchania w sądzie nie przyznał się do stawianych mu zarzutów o których szerzej pisaliśmy tutaj. Jackson został aresztowany przez policję 15 lipca po czym wypuszczony za kaucją w wysokości 25 tyś dolarów. Adwokat Quintona Jacksona, Carol Lavacot po wyjściu z sądu nie udzielił komentarza.

11 KOMENTARZE

 1. 🙂 ciekawe jak sie z tego chce wykręcić, przecież demolował miasto półciężarówką ze zoim zdjęciem i został złapany na gorącym uczynku..

  Jak by sie pryznał pewnie by dostał łagodniejsza karę ale wygląda na to że będzie kombinował

 2. Oby nie przekombinował, lubię tego gościa zawsze daje dobre walki no i ma zajebiste wejścia

 3. @ domenico więc sugerujesz że będzie szedł w kierunku niepoczytalności bo ja osobiście nie widzę innej okoliczności wyłączającej winę …

 4. Tam gdzie jest wina musi być kara… A winy moim zdaniem tu nie brakuje…

 5. Biorąc pod uwagę całą historię jego „dziwnych zachowań” (dość mocno rozdmuchaną i chyba przygotowaną), to właśnie tak sądzę.

 6. Uważam, że cała historia, którą w kilku odcinkach śledzimy od kilku tygodni, pod tytułem „rampage i jego problemy” to tylko zaplanowana strategia mająca na celu ułatwienie (a raczej umożliwienie) Rampage’owi wyjście z trudnej sytuacji, minimalizacja negatywnych skutków tego zdarzenia.

 7. dziwne….a co myslal ktos ze sie przyzna i ze jeszcze powie „Tak to przezemnie zginelo to dziecko” ramp nie martwi sie wyrokiem tylko rachunkiem za prawnika

 8. dobrze rafixx powiedziane, jeśli Quinton się nie przyznaje to znaczy że jest w tym jakiś cel (robi to co mu adwokat każe, a te szarlatany wiedzą jak z takich durnych sytuacji wyjść ;d)
  w końcu to Ameryka, kraj wielkich możliwości;d jeszcze jemu będą płacili że mu z drogi nie zjeżdżali 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.