Strona główna MMA News „Hipopotam” R...

„Hipopotam” Rampage po pierwszej przegranej przez KO od 14 lat

0

Rampage Jackson na gali Bellator 237 po 14 latach ponownie przegrał przez KO/TKO. Amerykanin zmierzył się z legendarnym Fedorem Emelianenko w pojedynku w kategorii ciężkiej. Po walce w rozmowie z fanami oraz MMA Junkie wypowiedział się na temat przegranej oraz swoich planów.

Przepraszam Was, nie zdobyliśmy wyniku jaki chcieliśmy, ale wiecie co – wiedziałem, że któryś z nas zostanie znokautowany. Nie wiedziałem, że to kur*a będę ja. Nie jestem jednak zły. Niektóre walki wygrywasz, niektóre przegrywasz. Płacą Ci za wszystkie. Pamiętajcie o tym.

Wszystko jest w porządku – nie jestem w złym humorze. Wiem co muszę zrobić. Muszę zrzucić ten pier*olony tłuszcz. Czułem się tam jak hipopotam. To moja wina. Nie mam wymówek. Wszystko jest w porządku. Wrócę. Nie zrobię tego jednak w kategorii ciężkiej. Muszę zrzucić tę wagę.

Jackson (38-14 MMA) w ostatnich 4 walkach ma bilans 1-3. Zawodnik walczył tylko 4 razy od marca 2017 roku. „Rampage” to były mistrz kategorii półciężkiej UFC. W swojej karierze mierzył się z m.in. Wanderleiem Silvą, Rashadem Evansem, Jonem Jonesem, Danem Hendersonem czy Chuckiem Lidellem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.