Organizacja Bellator MMA ma zamiar odnowić jedną z najbardziej kultowych rywalizacji w MMA. Jak potwierdził prezydent organizacji Scott Coker dla MMAjunkie.com, federacja planuje czwarty już pojedynek Wanderleia Silvy z Rampagem Jacksonem.

Zawodnicy zmierzyli się ze sobą trzy razy w dwóch innych organizacjach. Dwie pierwsze walki w Pride FC wygrał Brazylijczyk. Rampage zdobył wygraną nad Silvą w UFC.

Nie wiadomo jeszcze w jakiej dywizji wagowej odbędzie się ten pojedynek oraz na której gali. Mówi się, że Bellator może zorganizować wydarzenie w Brazylii, gdzie Wanderlei Silva jest oczywiście legendą.

Jackson (37-13 MMA, 4-2 BMMA) to były mistrz kategorii półciężkiej UFC. Nie tak dawno Rampage odpadł z turnieju w królewskiej dywizji Bellator MMA po przegranej z Chaelem Sonnenem.

Silva (35-13-1 MMA, 0-1 BMMA) wrócił po dłuższej przerwie od startów na gali Bellator NYC, gdzie również przegrał z Chaelem Sonnenem.

 

3 KOMENTARZE

  1. Jezu, proszę żeby ta walka się odbyła na dystansie 1 rundy 🙂 Przecież obaj są już w fatalnej formie i zdychają kondycyjnie po pierwszej wymianie ciosów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.