Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Polski Północnej Amatorskiego MMA pod szyldem Polskiego Zrzeszenia Amatorskiego MMA.

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

20 listopad 2010r.
Nowa Hala Osir
10-558 Olsztyn
ul. M. Lengowskiego

PLAN ZAWODÓW:

8.00- 9.30- waga zawodników
10.00- start zawodów

Na zawodach wymagane są aktualne badania lekarskie pod kątem Mieszanych Sztuk Walki (MMA). Opłata startowa wynosi 30zł dla klubów zrzeszonych, 40zł dla klubów  niezrzeszonych, płatna w dniu zawodów.

Zgłoszenia powinny zawierać imię, nazwisko, nazwę klubu, kategorię wagową oraz grupę w której startuje zawodnik (grupa dzieci 6-12 lat, pojedyncza walka, turniej pierwszych walk, turniej junior, turniej zaawansowanych). Należy je nadsyłać na adres [email protected] do 16 listopada 2010r.

KATEGORIE WAGOWE:

– 65kg
– 72kg
– 77kg
– 84kg
– 93kg
– +93kg

W każdej kategorii wagowej odbędzie się turniej- w kategorii zaawansowanych, pierwszych walk oraz w kategorii junior(osoby od 15 do 20lat). W grupie pierwszych walk możliwe jest również stoczenie pojedynczej walki (należy to zgłosić w zgłoszeniu), gdzie zawodnicy stoczą po jednej walce z przeciwnikiem zbliżonej kategorii wagowej. Po raz pierwszy na zawodach rozegrane zostaną walki w grupie dzieci 6-12 lat. Dzieci dobierane będą do siebie w podobnym wieku oraz zbliżonej wadze. W kategorii dzieci dozwolone będą uderzenia w stójce z wyłączeniem głowy, rzuty oraz pozycje w parterze. Wkrótce więcej informacji na temat zawodów w Olsztynie. W formule pojedynczych walk zapraszamy również do rywalizacji kobiety. Walki turnieju zaawansowanego oraz walki o miejsca medalowe w turnieju pierwszych walk oraz w turnieju junior odbywać się będą w klatce,  pozostałe walki zostaną rozegrane na macie.

Osoby, które nie ukończyły 18-tego roku życia posiadać muszą pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Formularz taki jest dostępny do pobrania na stronie Zrzeszenia.

Każdy zawodnik startujący zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia NNW na zawodach MMA (Mieszanych Sztuk Walki) i okazania takiego ubezpieczenia w dniu zawodów podczas rejestracji zawodników.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.