Informacja prasowa: 

Miłośników sportów walki tradycyjnie zapraszamy przed telewizory we wtorek o 21:00. W magazynie Puncher Extra Time ogłosimy między innymi kolejnego uczestnika czerwcowej gali KSW 44 w Ergo Arenie. Puncher Extra Time o 21:00 w Polsacie Sport News.

Na gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca, w walce wieczoru zobaczymy starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. O wakujący pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Kolejnego zwycięstwa w klatce poszuka jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla. Do klatki wejdzie też m. in. Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem.

Znamy już kompletne pięć zestawień przed galą w Ergo Arenie, natomiast wciąż czekamy na decyzje włodarzy KSW w sprawie kolejnych walk. Na rywala czeka między innymi Materla, a poza tym planowane są jeszcze trzy inne pojedynki. Jednego z uczestników czerwcowej gali poznamy właśnie we wtorkowym Puncherze. Kim będzie ów zawodnik? Nazwisko ogłoszą po 21:00 niezawodni prowadzący magazynu sportów walki – Łukasz Jurkowski i Artur Łukaszewski.

W studiu porozmawiamy jednak nie tylko o KSW. 25 maja odbędzie się bowiem kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night, która ponownie zawita do Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska wystąpi między innymi niepokonany Tymoteusz Łopaczyk, który zmierzy się tam z Jackiem Jędraszczykiem. O swoich przygotowaniach Łopaczyk opowie przed kamerami Polsatu.

Prowadzący: Łukasz Jurkowski i Artur Łukaszewski.

Goście:
Grzegorz Proksa i Robert Parzęczewski (BOKS).
Tymoteusz Łopaczyk i uczestnicy KSW 44 (MMA).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.