Informacja prasowa: 

W kolejnym magazynie Puncher Extra Time zajmiemy się zarówno MMA, jak i boksem. Gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego we wtorkowym programie będą między innymi bohaterowie walki wieczoru podczas KSW 43: Dricus Du Plessis i Roberto Soldić. Pojawi się także Krzysztof Jotko, a w części bokserskiej porozmawiamy o Polsat Boxing Night z Ewą Brodnicką i Tomaszem Adamkiem. Puncher Extra Time o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

„Napakowana” emocjami i mocnymi nazwiskami będzie część MMA, w której pojawią się między innymi Roberto Soldic (13-2, 11 KO, 1 SUB) i Dricus Du Plessis (11-1, 3 KO, 8 SUB). Chorwat i Afrykaner to bohaterowie walki wieczoru podczas zbliżającego się KSW 43 – gali, która odbędzie się już 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Między zawodnikami iskrzy już od kilku miesięcy, a we wtorek po raz kolejny zobaczymy ich twarzą w twarz. W magazynie Puncher Extra Time zobaczą również państwo łączenie przez Skype’a z jednym z najlepszych Polaków w UFC Krzysztofem Jotko (19-3, 5 KO, 2 SUB), który 15 kwietnia w Glendale zmierzy się z Bradem Tavaresem (16-4, 4 KO, 2 SUB) podczas UFC Fight Night.

Początek programu Puncher Extra Time o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz „Juras” Jurkowski

Goście:
MMA – Dricus Du Plessis, Roberto Soldić, Krzysztof Jotko (Skype).
Boks – Grzegorz Proksa, Maciej Miszkiń, Ewa Brodnicka (Skype), Tomasz Adamek (Skype).

11 KOMENTARZE

 1. Ojoj Roberto albo zestresowany, albo zmęczony, albo nie wiem co, ale dzisiaj straaasznie słabo w rozmowie.

  on slaby angielski ma

 2. Ojoj Roberto albo zestresowany, albo zmęczony, albo nie wiem co, ale dzisiaj straaasznie słabo w rozmowie.

  Nie ogladalem, ale on czesto sprawia takie wrazenie. Ciezko bedzie Kawulom go wypromowac bez korepetycji z angielskiego

 3. Sodlic sam się już wystarczająco wypromował na naszym podworku rozpierdalając Borysa. W KSW nie ma międzynarodowych gwiazd więc ta jedna walka styknie na promocje.

 4. Sodlic sam się już wystarczająco wypromował na naszym podworku rozpierdalając Borysa. W KSW nie ma międzynarodowych gwiazd więc ta jedna walka styknie na promocje.

  No tak, ale jesli chodzi o marketing to sky is the limit. A ewidentnie inwestuja w niego. Jak nie jakis dzien z mistrzem, to zaproszenie do punchera, albo kontrakt z chorwacka tv (pewnie bedzie tam gala). Niedlugo bedzie u Wojewodzkiego :crazy:

 5. Ojoj Roberto albo zestresowany, albo zmęczony, albo nie wiem co, ale dzisiaj straaasznie słabo w rozmowie.

  Ta, taki przestraszony, a w livie u Mroza tryskał życiem itp całkiem inny człowiek niż tu w puncherze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.