fot. Piotr Dejneko/ MMARocks.pl

Już 6 października Paweł ‚Popek’ Mikołajuw stanie do swojej kolejnej walki w organizacji KSW. Jego rywalem będzie pogromca Tomasza Oświecińskiego – Erko Jun. W dzisiejszym programie Puncher Extra Time raper opowiedział co nieco na temat tego pojedynku, który uważa jako swoje „być albo nie być” w największej organizacji MMA w Polsce.

Walczę z pogromcą mojego pogromcy. To będzie takie moje być, albo nie być w KSW, tak mi się wydaję.

To znowu jest taka walka z kimś, kto wchodzi do MMA. Nie mogę popełnić tego samego błędu. Muszę tę walkę wygrać – tyle wiem. Jeśli przegram, to nie zasługuję, by stać w szeregu KSW, bo byłoby to naprawdę słabe.

Dla Popka walka z Erko będzie próbą powrotu na zwycięską ścieżkę i udowodnienie samemu sobie, że to co miało miejsce w grudniu to jedynie wypadek przy pracy. Czy dla Monstera wygrana z Erko to szansa na rewanż z Oświecińskim?

Myślałem sobie o tym, że jak go pokonam, to udowodnię sam sobie, że to była tylko pomyłka. Nie miałem szczęścia tego dnia w klatce, takie jest moje zdanie. Gdybym w drugiej rundzie wywrócił się na Oświecińskiego, to ja bym wygrał to starcie.

Chociaż Popkowi nie w głowie walki z mistrzem KSW w wadze ciężkiej, to jak sam przyznaje, porażka z tak niedoświadczonym zawodnikiem w klatce, jak Jun, byłaby pewnego rodzaju ujmą.

Byłoby mi wstyd wyjść na ulicę i chodzić na treningi, by przegrywać z każdym nowicjuszem, który wchodzi w szeregi KSW.

Mam nadzieję, że to był wielki niefart. Ta lekcja nauczyła mnie, że jeśli zabraknie ci oddechu, to nawet jak obijasz kogoś przez całą pierwszą rundę, a w drugiej zabraknie cardio, to jest po walce.

Pojedynek Popka z Erko Junem to jedna z głównych walk KSW 45, które 6 października odbędzie się w Londynie.

33 KOMENTARZE

 1. Byłoby mi wstyd wyjść na ulicę i chodzić na treningi, by przegrywać z każdym nowicjuszem, który wchodzi w szeregi KSW.

  Jun to nie byle leszcz, tylko pogromca Oświecińskiego, twojego pogromcy. Nie będzie wstydu jak przegrasz. :beczka:

 2. Naprawdę są jeszcze naiwni wierzący w to co mówi pan Mikolujew? Przecież ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział. Będzie występował dopóki włodarzom będą się zgadzać tabelki w excelu. Jak przystało na typowego sebixa prawilniaka, poczucie wstydu i honor to cechy niewykształcone u tego prymitywa.

 3. Muszą dać Juno premię za podłożenie się, inaczej nic z tego nię będzie.

  Jedyny który uczciwie przegra, to Najman-. Popek ma paliwa na 50 sekund, a jedynie Najman klepie już przy 20 sekundzie.

 4. Kim jest ten burgundowy HAŁABAŁA na zdjęciu za Poplusiem?:rofl: To jakiś mag siódmego kręgu KRS1 !?

  To niby Gapcio Smerf, ale to On trzesie całą tą wioską.

 5. Z nudów obczaiłem co tam na bandziochu wydziabane ma ten cały Skaryfikejszyn Modyfikejszyn. Ten pas niby taki. "Firma z dedykacją dla ulicy" :facepalm:  Chociaż przed powiększeniem wyglądało jak "z dedykacją dla Aliny". I nawet zacząłem rozkminiać, co takiego dedykuje ulicy, bo przecież wartości jakiekolwiek pozytywne to tak nie bardzo. Na szczęści mi przeszło. Kawa zadziałała:coffeepc:. Liczę na to, że Jun wyrwie chwasta i KSW ostatecznie zrezygnuje z tego degenerata (w to akurat wątpię).  Nie pozdrawiam :kis:

 6. Popek ma ta sama przypadłość co Pudzian. Tarcze i ćwiczenie ciała to jedno, tym Panom ewidentnie brakuje sparingów. Zresztą 😀 Monster owi to brakuje wszystkiego

 7. Najśmieszniejsze jest to, że w Polsce np wśród chuliganów piłkarskich są pewnie tysiace lepszy fajterow niż zawodnicy "największej organizacji w Europie" przecież to pojebane. Wzięli by jakiś sebixow z osiedlowych siłowni i było by wszystko lepsze, trash talk , walki, wszystko. A tak to robi się taki taniec z gwiazdami tylko na zasadach MMA.:matt:

 8. Z nudów obczaiłem co tam na bandziochu wydziabane ma ten cały Skaryfikejszyn Modyfikejszyn. Ten pas niby taki. "Firma z dedykacją dla ulicy" :facepalm:  Chociaż przed powiększeniem wyglądało jak "z dedykacją dla Aliny". I nawet zacząłem rozkminiać, co takiego dedykuje ulicy, bo przecież wartości jakiekolwiek pozytywne to tak nie bardzo. Na szczęści mi przeszło. Kawa zadziałała:coffeepc:. Liczę na to, że Jun wyrwie chwasta i KSW ostatecznie zrezygnuje z tego degenerata (w to akurat wątpię).  Nie pozdrawiam :kis:

  O ja pierdziu, on ma na brzuchu wytatuowany pas miszczowski

  :waldeklaugh:

 9. Najśmieszniejsze jest to, że w Polsce np wśród chuliganów piłkarskich są pewnie tysiace lepszy fajterow niż zawodnicy "największej organizacji w Europie" przecież to pojebane. Wzięli by jakiś sebixow z osiedlowych siłowni i było by wszystko lepsze, trash talk , walki, wszystko. A tak to robi się taki taniec z gwiazdami tylko na zasadach MMA.:matt:

  Wsród kibiców jest mnóstwo ludzi, którzy cwiczą dla siebie i za swoje. To oczywiste, ze pierwszy lepszy cwiczacy chłopak ważący 90 + pozamiatałby tą zbieranine. Ale nie sprzedałny ppv.

 10. Bez podniety z tym obstawianiem na modela. Jak popisany ma wygrać walkę bo tak jest lepiej z biznesowego punktu to ona już jest wydrukowana.

 11. Popek ma ta sama przypadłość co Pudzian. Tarcze i ćwiczenie ciała to jedno, tym Panom ewidentnie brakuje sparingów. Zresztą 😀 Monster owi to brakuje wszystkiego

  Płaszcz miesniony…  Ta przypadlosc to wlasnie ten płaszcz

 12. Płaszcz miesniony…  Ta przypadlosc to wlasnie ten płaszcz

  Ale on jest gruby,a nie umięśniony, tam jest tylko płaszcz tłuszczu. Do tego organizm zajebany latami ćpania i picia.

 13. Wsród kibiców jest mnóstwo ludzi, którzy cwiczą dla siebie i za swoje. To oczywiste, ze pierwszy lepszy cwiczacy chłopak ważący 90 + pozamiatałby tą zbieranine. Ale nie sprzedałny ppv.

  Dlaczego nie? Mogę się założyć, że większość z tych ludzi ma dużo ciekawszą osobowość i więcej do powiedzenie niż np. pop czy strach, czy inny kurwa srakop

 14. Jest mi obojętne czy wygra, czy przegra. Ale na wszystkich bogów, niech nie mówi o wstydzie. No kurwa zapaść semantyczna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.