fot. KSW

W magazynie sportów walki Puncher Extra Time gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego będą m.in. Tomasz Oświeciński oraz Erko Jun, którzy już w sobotę 9 czerwca zawalczą na gali KSW 44 w gdańskiej Ergo Arenie. Puncher Extra Time na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Dla Oświecińskiego (1-0, 1 KO) walka na KSW 44 będzie drugim starciem w karierze. Debiut podczas KSW 41 zakończył się dla niego zwycięstwem w efektowny sposób z Popkiem Monsterem. Teraz przed „Strachem” kolejne wyzwanie, a mianowicie pojedynek z Erko Junem (0-0). Wywodzący się ze sportów sylwetkowych i mieszkający w Niemczech zawodnik trenuje m.in. z byłym mistrzem kategorii półśredniej KSW, Roberto Soldiciem.

Ponadto w programie gościć będą również dwie gwiazdy walki wieczoru gali Babilon MMA 4, czyli Szymon Kołecki (5-0, 5 KO) oraz Ivo Cuk (12-10, 6 KO, 6 SUB). Dla niepokonanego do tej pory Polaka będzie to szóste starcie w zawodowej karierze. Jak na razie wszystkie swoje pojedynki kończył w pierwszej rundzie.

Puncher Extra Time od godziny 21.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Pełną ofertę bukmacherską na najbliższą galę KSW znajdziecie na portalu forBETTUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.