Informacja prasowa: 

Przed nami kolejny odcinek magazynu Puncher Extra Time. Tym razem gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego będą między innymi bohaterowie PBN Michał Chudecki i Damian Wrzesiński. W części poświęconej MMA zobaczymy zaś Macieja Kawulskiego oraz Karolinę Kowalkiewicz. Puncher Extra Time od 21:05 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

Karolina Kowalkiewicz (11-2, 1 KO, 2 SUB) już 7 kwietnia podczas gali UFC 223 stoczy swój kolejny pojedynek w największej organizacji MMA na świecie. Łodzianka w Nowym Jorku zmierzy się z Felice Herrig (14-6, 1 KO, 4 SUB). Podczas tego samego wydarzenia do oktagonu powróci również Joanna Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB). Kowalkiewicz będzie gościem wtorkowego Punchera, a z piękną Polką połączymy się przez Skype’a. W studiu zasiądzie jeden z współwłaścicieli KSW Maciej Kawulski, który zdradzi zapewne kilka szczegółów dotyczących KSW 43. Kolejna gala największej polskiej organizacji odbędzie się już 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu.

2 KOMENTARZE

  1. Kawul pewnie powie, że UFC sięgnęło po wypromowaną i niepokonaną Karoline (mistrzynie KSW) bo byli w dupie z dywizją słomkową 🙂

  2. przeczytanie streszczenia będzie lepszym rozwiązaniem bo oglądanie punchera w obecnym wydaniu jest ciężkie dla oczu i uszu. dobrze że jest jedna osoba która się poświęca;-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.