Trenujący na co dzień w Londynie, Przemysław Mysiała (MMA 17-9-1) w zeszłym tygodniu wziął udział w gali w RXF 20 w Rumuni. Polski zawodnik, mimo że zdecydował się na walkę w nieswojej kategorii wagowej na zaledwie 2 tygodnie przed terminem, zremisował z dużo cięższym zawodnikiem gospodarzy Anatoliego Ciumaca (MMA 3-8-1)

Na tej samej gali, drugi z Polaków, Maciej Sosnowski (MMA 0-1) który według naszych informacji o zdecydował się na wzięcie walki w zastępstwie dosłownie w dniu gali, przegrał z bardziej doświadczonym Zsoltą Ballą (MMA 6-4). Wideo z walki Marcina można obejrzeć od 1 godziny, 54 minuty.