Trenujący na co dzień w Londynie, Przemysław Mysiała (MMA 17-9-1) w zeszłym tygodniu wziął udział w gali w RXF 20 w Rumuni. Polski zawodnik, mimo że zdecydował się na walkę w nieswojej kategorii wagowej na zaledwie 2 tygodnie przed terminem, zremisował z dużo cięższym zawodnikiem gospodarzy Anatoliego Ciumaca (MMA 3-8-1)

Na tej samej gali, drugi z Polaków, Maciej Sosnowski (MMA 0-1) który według naszych informacji o zdecydował się na wzięcie walki w zastępstwie dosłownie w dniu gali, przegrał z bardziej doświadczonym Zsoltą Ballą (MMA 6-4). Wideo z walki Marcina można obejrzeć od 1 godziny, 54 minuty.

15 KOMENTARZE

 1. Anatoliego Ciumaca (MMA 3-1)

  na sherdogu ma 4-8 i nie wiem dlaczego na sherdogu jest remis w starciu z mysiala

 2. Fajnie, że Misiek wrócił do sportu bo miał już bardzo długą przerwę 🙂

  Do tego zwycięstwo, super sprawa

 3. Przecież był remis on tego nie wygrał lol. Jak wy to oglądacie 😆

  ja nie ogladalem ale bylem zdziwony artykulem bo na sherdogu jest remis

 4. ja nie ogladalem ale bylem zdziwony artykulem bo na sherdogu jest remis

  Dobrze, ze @defthomas poprawil, bo jeszcze zmieniliby wynik na Sherdogu. #mmarockswienajlepiej 😆

 5. @defthomas a nie łatwiej było po prostu zmienić na sherdogu wynik na W Przemka niż tutaj edytować cały wątek i zmieniać treść i nagłówek?

  Niepotrzebnie sobie dodatkowej roboty zrobiłeś 😉

 6. @defthomas a nie łatwiej było po prostu zmienić na sherdogu wynik na W Przemka niż tutaj edytować cały wątek i zmieniać treść i nagłówek?

  Niepotrzebnie sobie dodatkowej roboty zrobiłeś 😉

  Dominik i tak się nie wyrabia z prawdziwymi wynikami to nie chciałem mu dokładać fałszywek jeszcze

 7. Przemek widać odbiegał gabarytami ale mimo to ładnie zaprezentował się po takie przerwie z cieższym rywalem i do tego bez przygotowań dodam że do wygranej brakło trochę szczęścia.Nie wiem czy dobrze widziałem ale rywal Przemka czyli Anatoli Ciumac miał przygody z łamaniem prawa 🙂

 8. oglądam te gale na Fightboxie i wiem, że remis na ttej gali to mega sukces, bo na tych rumuńskich galach wchodzą i zabijają. MYSIAŁA do UFC!!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.