Mistrz FEN w wadze półciężkiej – Przemysław Mysiala (MMA 20-9-1) zawalczy na gali ACB 54 w Manchesterze. 11 marca „Misiek” spotka się w oktagonie z Vinnym Magalhaesem.

https://twitter.com/MMA_Jim/status/826504618825900032

Mysiala jest mistrzem FEN od gali w maju 2016, gdzie poddał Marcina Zontka w ostatniej, mistrzowskiej rundzie. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali Celtic Gladiator X w listopadzie. Jest niepokonany od pięciu walk.

Magalhaes (14-8 1NC) ostatnie trzy walki stoczył dla organizacji WSOF i tylko w jednej, ostatniej odniósł porażkę. Wcześniej był zawodnikiem m.in. UFC, gdzie zawalczył z takimi zawodnikami jak Igor Pokrajac czy Ryan Bader. Był także uczestnikiem The Ultimate Fightera, gdzie doszedł do finału.

W walce wieczoru tej gali Mamed Khalidov zmierzy się z Lukiem Barnattem.

25 KOMENTARZE

 1. Mysiala przegrywa, FEN odbiera mu pas i walkę o ten prestiżowy tytuł daje Zontkowi po dwóch porażkach :boss:

 2. Wow kto by się spodziewał takiego zestawienia , ciężka przeprawa przed Przemkiem 😉 szkoda , że tak utytułowany zawodnik jak Magalhaes przeszedł obok naszej największej organizacji

 3. No i dobrze, skoro FEN nie daje mu walki, tylko kolejny raz chciał promować Zontka to super, że Przemek znalazł nowego pracodawcę. Mam nadzieję, że zakotwiczy tam dłużej.

  Swoją drogą czekam na oświadczenie Jóźwiaka. Zaraz się okaże, że Mysiala nie dostał zgody na udział w gali ACB i straci pas oraz dostanie karę finansową 😆

 4. Kto się orientuje czy FEN ma klauzule w kontraktach , o tym że zawodnik nie może walczyć zagranicą ? Może FEN  wyraziło zgodę na starty poza granicą , skoro nie mają dla niego walki na czas obecny

 5. Kto się orientuje czy FEN ma klauzule w kontraktach , o tym że zawodnik nie może walczyć zagranicą ? Może FEN wyraziło zgodę na starty poza granicą , skoro nie mają dla niego walki na czas obecny

  W wypadku Mysialy bez znaczenia, walczył tez w Celtic Gladiator w Polsce. Prezes zapewne przyzna że po prostu wyraził zgodę na start za granicą, ale prawda jest taka że z uwagi na różnicę w finansach jakie oferuje FEN i ACB, nie miał wyboru.

 6. W wypadku Mysialy bez znaczenia, walczył tez w Celtic Gladiator w Polsce. Prezes zapewne przyzna że po prostu wyraził zgodę na start za granicą, ale prawda jest taka że z uwagi na różnicę w finansach jakie oferuje FEN i ACB, nie miał wyboru.

  Dzięki za odpowiedź o ile pamiętam to FEN wyraża zgody na starty w POLSCE , ale co najwyżej "na miesiąc przed startem " u nich " prawda ?

 7. Dzięki za odpowiedź o ile pamiętam to FEN wyraża zgody na starty w POLSCE , ale co najwyżej "na miesiąc przed startem " u nich " prawda ?

  Zdaje się że tak, ale nie tyczy się to mistrzów, a Mysiala jednak tym mistrzem jest. Ogólnie wydaje mi się prawdopodobno scenariusz że jeśli Przemek przegra na ACB to nie zobaczymy go już na FEN.

 8. Zdaje się że tak, ale nie tyczy się to mistrzów, a Mysiala jednak tym mistrzem jest. Ogólnie wydaje mi się prawdopodobno scenariusz że jeśli Przemek przegra na ACB to nie zobaczymy go już na FEN.

  Wygląda na to , że się dogadali , to dobrze , ogólnie nie życze FEN owi upadku bo szkoda poprostu

 9. W wypadku Mysialy bez znaczenia, walczył tez w Celtic Gladiator w Polsce.

  To nieprawda. Walczyl na Celtic Gladiator, ale na Wyspach, choc faktycznie mial  walczyc w Krakowie.

  Trzeba przyznac, ze rywala na debiut w ACB dostal piekelnie wymagajacego. Vinny Magalhaes to przeciwnik niemal tak trudny jak Cassio Barbosa, ktory w debiucie dostal w KSW walke opas.

 10. Ogólnie wydaje mi się prawdopodobno scenariusz że jeśli Przemek przegra na ACB to nie zobaczymy go już na FEN.

  Prędzej nie zobaczymy go w FEN jeśli wygra na ACB.

 11. Prędzej nie zobaczymy go w FEN jeśli wygra na ACB.

  Dlaczego? To by podbiło mega jego prestiż jako mistrza FEN, który pokonał zawodnika takiego jak Magalhaes.

 12. Dlaczego? To by podbiło mega jego prestiż jako mistrza FEN, który pokonał zawodnika takiego jak Magalhaes.

  Ano dlatego, że po wygranej nad takim zawodnikiem jak Vinny to Mysiała dostanie od Czeczenów kolejną propozycję walki, a Jóźwiakowi pozostanie tylko pisanie oświadczeń.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.