Były pretendent do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej, Przemysław Mysiala (MMA 23-10) zmierzy się 10 października na KSW 55 z Chorwatem, Stipe Bekavacem (MMA 19-10).

Stipe Bekavac zadebiutował w KSW podczas gali KSW 48 w Lublinie. Chorwat w pierwszej rundzie przegrał z Łukaszem Jurkowskim na skutek kontuzji kolana. 37-latek znany jest z agresywnego stylu i szybkiego kończenia pojedynków. Bekavac na 28 stoczonych starć tylko dwa razy musiał czekać na decyzję sędziów, a sam może pochwalić się 13 nokautami i 4 poddaniami.

Przemysław Mysiala po imponującej serii 6 wygranych dostał okazję walki o pas wagi półciężkiej na gali KSW 50. W Londynie „Misiek” musiał uznać jednak wyższość dominatora tej kategorii wagowej, Tomasza Narkuna. Pochodzący ze Zgierza zawodnik ma na koncie występy dla organizacji BAMMA, Bellator MMA oraz ACB.

9 KOMENTARZE

  1. Czyli Kawule chcą albo Mysiale za coś przeprosić albo mu podziękować albo po prostu dać mu prezent – nie tylko dać zarobić, ale i dopisać 1 zielony prostokąt do rekordu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.