8

Według dziennikarza MMAjunkie.com, Chamatkara Sandhu, W ostatniej edycji legendarnego programu The Ultimate Fighter, z którego wywodzą się m.in. tacy zawodnicy jak Rashad Evans, Forrest Griffin, Michael Bisping czy TJ Dillashaw wystąpi nasz rodak, Przemysław Mysiala. Polak będzie walczył w programie z zawodnikami z kategorii ciężkiej. Poniżej pełna lista uczestników oraz uczestniczek najnowszej edycji TUF’a.

W programie wystąpi także była rywalka Agi Niedźwiedź, Julija Stoliarenko.

Misiek nie przegrał od 2013 roku. W tym czasie udało mu się osiągnąć bilans 6-0-1. Mysiala wygrał z m.in. Marcinem Zontkiem, Wallysonem Carvalho czy Danielem Toledo.

21 KOMENTARZE

 1. No i git…

  Jakieś 50 sezonów temu jeszcze śledziłem,teraz nikt już tego szajsu nie ogląda. Konwencja się wypaliła ładnych parę lat temu, jakikolwiek sens mają właśnie programy z ciężkimi, w tej wadze zawsze brakuje ogarnietych ludzi. Jebac konfidentow

 2. Skoro już w temacie, to manago Agniechy chyba zasłabł…Dla Przema gratulacje, niech się darzy! Inna sprawa to kategoria wagowa, ale cóż. Grunt to się dostać, a potem można robić przegrupowania.

 3. Ktos kojarzy kogoś oprócz Mysiali i potrafi coś powiedzieć o nich?

  Michel Batista może tam mocno zamieszać. Kubańczyk z doświadczeniem zapaśniczym – styl wolny.

 4. Michel Batista może tam mocno zamieszać. Kubańczyk z doświadczeniem zapaśniczym – styl wolny.

  To mamy zwycięzcę

 5. Tak analizując to Mysiala jest najbardziej doświadczony z tej całej ekipy pod względem liczby walk(32).

  Hmm…mam nadzieję, że doświadczenie wygra. Ale skoro nadzieja matką głupich, to kto bzykał nadzieję?

 6. Życzę Przemkowi powodzenia, biorąc pod uwagę jego doświadczenie, to jak mocno nadrabial ostatnio stojkowe niedoboory i fakt, ze to waga ciezka, wszystko jest mozliwe.

 7. Niby waga wyżej, ale czy ci zawodnicy są naprawdę tak kozaccy? Nie sądzę. Przemkowi życzę jak najlepiej, miałem okazje widzieć go 2 razy na żywo, do tego tez zamienić parę słów. super chłop. Powodzenia!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.