W ten sam sposób zakończyła się druga walka z udziałem Polaka na gali Bellator 299, która 23 września odbyła się w Dublinie. Przemysław Górny duszeniem trójkątnym rękoma w drugiej rundzie został poddany przez niepokonanego Ciarana Clarkego.

Bardzo szybko Ciaran Clarke (MMA 8-0-0) zajął środek klatki i zaczął spychać Przemysława Górnego (MMA 5-4-0) pod siatkę, narzucając presję. Zawodnik z Irlandii ruszył po sprowadzenie i po zaledwie 30 sekundach był już w pozycji z góry w parterze. W połowie rundy Clarke wrócił na nogi i starał się od czasu do czasu obijać rywala znajdującego się w parterze. Polak trafił w kontrze niezwykłym kopnięciem znajdując się na plecach, którym potężnie naruszył przeciwnika. Górny nie był w stanie jednak dopaść rywala z ciosami. Przez chwilę był w dobrej pozycji z góry, jednak Irlandczyk świetnie wrócił do walki odwracając sytuację i zachodząc za plecy Polaka. Do końca rundy Clarke obijał przeciwnika ciosami.

Chwila badania się w stójce na początku drugiej odsłony i Ciaran Clarke ruszył po sprowadzenie. Irlandczyk ponownie z góry zrywał akcję podnosząc pozycję, co Przemysław Górny chciał wykorzystać atakując w ten sam sposób kopnięciem z dołu. Tym razem Polak trafił jednak przeciwnika, który miał trzy punkty podparcia, za co został ukarany przez sędziego odjęciem jednego punktu. Po chwili przerwy Clarke znów ruszył po sprowadzenie, które wyszło mu bez żadnych problemów. Irlandczyk następnie zaszedł za plecy przeciwnika. Kilka sekund później był już w dosiadzie, skąd założył duszenie trójkątne. To szybko odklepał Górny.

Clarke kontynuuje serię wygranych w zawodowym MMA. Wszystkie dotychczasowe pojedynki Irlandczyk toczył pod szyldem Bellatora. Pokonywał między innymi Leonardos Sinisa, Rafaela Hudsona i Abou Tounkarę.

Dla Górnego był to debiut w Bellatorze. Wcześniej Polak odniósł trzy zwycięstwa z rzędu, pokonując kolejno Konrada Dratwę, Kordiana Wacława i Szymona Miliona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Cassius42

UFC
Middleweight

11,085 komentarzy 19,622 polubień

Tak to jest jak wychodzi się do gościa 7-0 (7-0 Bellator) samemu mając rekord (5-3) i serie 3-0 tylko że ze słabiakami (3-4, 2-3, 1-1) :confused::facepalm:

Odpowiedz 4 polubień

Karas

Shark Fights
Heavyweight

1,354 komentarzy 2,211 polubień

Trochę na własną prośbę, bo był moment że wystarczyło dobić, a nie pchać do nóg i koniec końców skończyć w gardzie zamkniętej.

Odpowiedz 1 Like