FAME MMA 12 już w najbliższą sobotę, 20 listopada. Kursy przed tym wydarzeniem oferuje Betclic, jako bukmacher posiadający wyłączność na gale tej organizacji.

⇒ Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Przed najbliższą galą przygotowaliśmy podsumowanie dostępnych zakładów i wybraliśmy najciekawsze z nich.

W drugiej części pozostały cztery starcia gali FAME MMA 12, jednak wybraliśmy zakłady tylko z dwóch walk. Pomijamy walkę Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, bo tam może wydarzyć się wszystko. Faworytem prawidłowo jest Tańcula, który z pewnością miał więcej do czynienia między innymi z parterem, a ten w walce będzie również dozwolony. Mniejsza klatka to szybsza możliwość do skrócenia dystansu i obalania rywala do tej płaszczyzny, bo niewykluczone, że z takim nastawieniem wyjdzie do klatki Arkadiusz Tańcula. Kursy na skończenie przed czasem (1.08) czy więcej obaleń Tańculi (1.25) nie są jednak zbyt wysokie, aby dodawać je do proponowanego kuponu.

Walką, którą omijamy, jest również pojedynek Kacpra Błońskiego z Mateuszem Januszem. „Blonsky” w dotychczasowych dwóch występach pokonał na punkty Marcina Dubiela i przez poddanie Sylwestra Wardęgę, jednak na przeciw niego stanie tym razem osoba, o której nie możemy niczego powiedzieć. Janusz jest niezwykle mobilny, trenował wiele lat, w związku z czym kondycyjnie może być bardzo dobrze przygotowany. Niewykluczone, że postawi on spory opór Błońskiemu, który będzie miał z nim problemy w klatce. Pojedynek ten ostatecznie ominiemy.

Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Wygrana na punkty: Tak
Kurs: 1.90

Ciekawe starcie w wadze półśredniej, które ma dużą szansę zakończyć się decyzją sędziów. Polański mimo, iż ostatnie dwa starcia wygrywał przed czasem (jedno przez techniczny nokaut, drugie przez dyskwalifikację), to w poprzednich występach pokazywał, że jest raczej typem zawodnika kończącego swoje starcia na punkty. Podobnie jest w przypadku Wiewiórki. Mimo jego specyficznego stylu walki, wszystkie wygrane odnosił przez decyzje sędziów. Ciekawe będzie to, jak „Polak” podejdzie do taktyki „Wiewióra”, bo z pewnością po raz kolejny zobaczymy narzucającego presję Wiewiórkę, który będzie chciał też sprowadzać rywala do parteru. Scenariuszów na to starcie jest wiele, jednak bardzo prawdopodobne jest to, że odbędzie się ona na pełnym dystansie.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin Wrzosek
Rezultat końcowy: Marcin Wrzosek przez decyzję
Kurs: 1.95

Walka wieczoru sobotniej gali. Mało prawdopodobne jest to, że zobaczymy tu skończenie przed czasem. „Don Kasjo” w FAME MMA przez nokaut nie wygrał, „Polish Zombie” w stójce rzadko kończył swoich rywali. Decyzja sędziów wydaje się tu niemal pewna. Pojedynek może wyglądać podobnie, jak ten z FAME MMA 10. Życiński będzie starał się cały czas narzucać presję, aby tym razem nie było żadnych wątpliwości przy werdykcie sędziów. Wrzosek musi bazować na szybkości, od czasu do czasu może dołączać do tego klincz, efektywnie skracając dystans. Może to być jedyne wyjście przy sporej przewadze warunków fizycznych na korzyść Życińskiego. Większy zasięg może być problemem dla Wrzoska, jednak do propozycji sobotniego kuponu dorzucamy wygraną byłego mistrza KSW przez decyzję sędziów.

Propozycja kuponu:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.