Już w sobotę odbędzie się gala UFC Fight Night: Vieira vs Tate, podczas której kibice zobaczą dwanaście pojedynków. Przed kolejnym wydarzeniem największej organizacji MMA na świecie przyjrzeliśmy się kursom Betclic i przygotowaliśmy przegląd najbardziej prawdopodobnych zakładów do wygranej.

>>> POPRZEDNIE PRZEGLĄDY KURSÓW BETCLIC

⇒ Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Podczas tego przeglądu przygotowaliśmy trzy propozycje skończeń przed czasem. Cała gala zapowiada się bardzo ciekawie pod kątem pojedynków, bo większość z nich odbędzie się w lżejszych kategoriach wagowych – najcięższą wagą w sobotę będzie kategoria półśrednia!

Shaylian Nuerdanbieke vs Sean Soriano
Wygrana na punkty: Nie
Kurs: 1.80

Bardzo możliwe, że obaj walczyć będą o przetrwanie w organizacji UFC. Styl tych zawodników w ostatnich występach raczej nie powalał, dlatego też można spodziewać się wyrównanego pojedynku, podczas którego zawodnicy zostawią w klatce wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony i uratować swój kontrakt. Obaj bardzo często kończyli swoje walki przed czasem i rzadko zostawiali decyzję w rękach sędziów. Ciekawy jest tu też aspekt zejścia kategorię niżej Soriano i to może być kluczowy czynnik w szukaniu przez nas skończenia przed czasem. Przewaga warunków fizycznych i zasięgu powinna pomóc Amerykaninowi na doprowadzenie do szybkiego zakończenia walki.

Terrance McKinney vs Fares Ziam
Wygrana na punkty: Nie
Kurs: 1.40

McKinney w swojej karierze jeszcze nie słyszał decyzji sędziów. Mało tego. Jego ostatnie cztery pojedynki trwały kolejno – 16 sekund, 17 sekund, 72 sekundy i 7 sekund. Niezwykle eksplozywny zawodnik lubi stawiać na widowiskowość i liczymy, że podobne rozstrzygnięcie zobaczymy również w sobotę. Styl walki Ziama również może w tym pomóc. Mimo, iż jego ostatnie trzy walki kończyły się na punkty, to Francuz lubi swoje pojedynki rozstrzygać przed czasem. Połączenie stylów tych zawodników powinno doprowadzić do naprawdę ciekawego pojedynku, w którym bardzo prawdopodobnie zobaczymy nokaut lub poddanie.

Adrian Yanez vs Davey Grant
Wygrana na punkty: Nie
Kurs: 1.50

Walka w kategorii koguciej, która również zapowiada się bardzo ciekawie. Grant w swoich dotychczasowych walkach w zawodowym MMA tylko trzy razy słyszał punktację sędziów (15 na 18 walk zakończonych przed czasem). Yanez natomiast sześciokrotnie walczył na pełnym dystansie (11 na 17 walk zakończonych przed czasem). W ostatnich występach Amerykanin pokazał jednak, że jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem w stójce i można się tu spodziewać jego dążenia do nokautu. Seria trzech wygrancyh w ten sposób pod szyldem UFC już teraz wygląda widowiskowo, a wszystko wskazuje na to, że 27-latek na tym nie poprzestanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.