Już 6 kwietnia odbędzie się gala XTB KSW 93 w Paryżu. W jednym z głównych starć dojdzie do starcia Mariana Ziółkowskiego z Wilsonem Varelą. Według naszego partnera TOTALbet, Polak będzie sporym faworytem tego pojedynku.

>>> Przegląd Kursów TOTALbet – XTB KSW 93. Parnasse obroni pas? Ziółkowski udanie wróci po 2 latach?

>>> SPRAWDŹ AKTUALNE KURSY NA GALĘ XTB KSW 93: PARNASSE VS MIRCEA

Kurs na wygraną Mariana Ziółkowskiego (MMA 25-8-1) wynosi jedynie 1.27, podczas gdy wygrana Wilsona Vareli (MMA 11-5-0) została wyceniona na 3.40.

Oprócz tego dostępne są również inne zakłady, takie jak Marian Ziółkowski wygra na punkty (2.30), Wilson Varela wygra przed czasem (4.75) czy Marian Ziółkowski wygra przez poddanie (6.00).

Marian Ziółkowski wejdzie do klatki po blisko dwuletniej przerwie – ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2022 roku, kiedy to pokonał jednogłośną decyzją sędziów Sebastiana Rajewskiego w obronie tytułu mistrzowskiego KSW w kategorii lekkiej. Wcześniej pod szyldem KSW „Golden Boy” pokonywał między innymi Borysa Mańkowskiego, Macieja Kazieczkę i Romana Szymańskiego, przegrywał natomiast z Mateuszem Gamrotem i Kleberem Koike Erbstem.

Wilson Varela wejdzie do klatki z serią pięciu wygranych z rzędu, podczas której wygrywał pod szyldem Hexagone MMA, UAE Warriors i KSW z Kacprem Bróździakiem, Tapiwą Katikatim, Gracjanem Szadzińskim, Łukaszem Rajewskim i Sebastianem Rajewskim. „The Prototype” wcześniej w swojej karierze pokonywał między innymi Steve’a Bikimiego i Mihaila Nicę, przegrywał natomiast z Maciejem Kazieczką, Michaelem Dufortem i Islamem Redą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,255 komentarzy 72,335 polubień

Wilson raczej bez szans ale korci by kupon jebnąć - może francuska komisja i sędziowie zrobią werdykt bo walka tylko na 3 rundy a Marian wata w łapie ten nasz polski Stipe Miocić.

Odpowiedz polub

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

31,910 komentarzy 108,403 polubień
Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,053 komentarzy 6,472 polubień

Wilson raczej bez szans ale korci by kupon jebnąć - może francuska komisja i sędziowie zrobią werdykt bo walka tylko na 3 rundy a Marian wata w łapie ten nasz polski Stipe Miocić.

Ja nie wiem czy nasz Marian ma jeszcze fizyczność nawet na taki Polski poziom. Mam wrażenie, że kontuzje go mogły przetrawić, a swoje lata ma. Myślę, że Valera zaskoczy.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Alkoneser
Alkoneser

Jungle Fight
Bantamweight

201 komentarzy 419 polubień

Wstyd się przyznać, ale o Marianie to ja zdążyłem całkowicie zapomnieć...

Odpowiedz polub