Już 30 marca w Atlantic City odbędzie się gala UFC Fight Night: Blanchfield vs Fiorot, podczas której kibice zobaczą czternaście pojedynków. Według naszego partnera TOTALbet, Chris Weidman będzie sporym underdogiem w starciu z Bruno Silvą.

>>> SPRAWDŹ AKTUALNE KURSY NA GALĘ UFC FIGHT NIGHT: BLANCHFIELD VS FIOROT

Kurs na wygraną Chrisa Weidmana (MMA 15-7-0) wynosi 2.98, podczas gdy zwycięstwo Bruno Silvy (MMA 23-10-0) zostało wycenione na 1.38.

Chris Weidman w ostatnich dziewięciu pojedynkach wygrał tylko dwie walki – w lipcu 2017 roku poddał w trzeciej rundzie Kelvina Gasteluma, natomiast w sierpniu 2020 roku jednogłośną decyzją sędziów pokonał Omariego Akhmedova. W pozostałych starciach Weidman przegrywał przed czasem z Rockholdem, Romero, Mousasim, Souzą, Reyesem i Hallem, a w ostatnim pojedynku jednogłośnie na punkty pokonał go Brad Tavares.

Bruno Silva w ostatnich pięciu walkach wygrał tylko raz – w kwietniu 2023 roku odprawił ciosami w pierwszej rundzie Brada Tavaresa. W pozostałych starciach przgrywał z Alexem Pereirą, Geraldem Meerschaertem, Brendanem Allenem i Sharą Magomedovem. Wcześniej Brazylijczyk kontynuował serię siedmiu wygranych z rzędu, podczas której odprawiał przed czasem między innymi Wellingtona Turmana i Andrew Sancheza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

Brutaal
Featherweight

485 komentarzy 2,211 polubień

Prawda jest taka że Chris z swoim kulasem to byłby underdogiem w starciu z cięższymi zakupami :siara: Miał swój złoty strzał w postaci walk z Pająkiem ale ile lat temu to było..

Odpowiedz polub

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

M-1 Global
Light Heavyweight

3,847 komentarzy 27,669 polubień

Spokojnie po tej walce Krzychu zatka japy niedowiarkom i zacznie swoją drogę po odzyskanie pasa. Róbcie screeny :jimcarrey:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Snoozeman
Snoozeman

Shark Fights
Featherweight

1,133 komentarzy 2,737 polubień

Krzychu vs Du Plessis pod koniec 2024 roku :antonio:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Jeff
Jeff

KSW
Heavyweight

6,107 komentarzy 23,159 polubień

Spokojnie po tej walce Krzychu zatka japy niedowiarkom i zacznie swoją drogę po odzyskanie pasa. Róbcie screeny :jimcarrey:

Krzychu vs Du Plessis pod koniec 2024 roku :antonio:

Okrutnicy :matt:

Odpowiedz 3 polubień