Już 9 grudnia odbędzie się gala UFC Fight Night: Song vs Gutierrez, podczas której kibice zobaczą jedenaście pojedynków. W najważniejszym z nich Yadong Song skrzyżuje rękawice z Chrisem Gutierrezem. Przed tym wydarzeniem przyjrzeliśmy się bliżej najciekawszym kursom wystawionym przez naszego partnera Superbet.

>>> SPRAWDŹ WSZYSTKIE KURSY NA GALĘ UFC FIGHT NIGHT: SONG VS GUTIERREZ

Tatsuro Taira (MMA 14-0-0) vs Carlos Hernandez (MMA 9-2-0)

Niepokonany talent z Japonii po raz trzeci w tym roku wejdzie do klatki. 23-latek już czterokrotnie pod szyldem UFC udowadniał, że należy do czołówki swojej kategorii wagowej. W ostatniej walce decyzją sędziów wygrał z Edgarem Chairezem – pojedynek miał miejsce w wadze koguciej, a teraz Taira wraca do muszej co z pewnością zadziała na jego korzyść. Mimo drobnych problemów w ostatnim starciu, Japończyk był w stanie kontrolować przebieg walki i ostatecznie wygrać. Wcześniej bez większych problemów rozprawiał się z Jesusem Aguilarem i CJ Vergarą, a w debiucie pokonał Carlosa Candelario w jednostronnym pojedynku. Taira w sobotę będzie miał wszelkie argumenty, aby wygrać to starcie przed czasem.

W walkach Carlosa Hernandeza widać było jego wady – pod szyldem DWCS był pięciokrotnie sprowadzany przez rywala, w debiucie obalenie zanotował Victora Altamirano, następnie Hernandeza poddał Allan Nascimento już w pierwszej rundzie, a w ostatniej walce ponownie był sprowadzany przez Denysa Bondara. Nie trzeba ukrywać, że Tatsuro Taira będzie chciał z tego skorzystać przy pierwszej okazji i udanie wrócić do swojej pierwotnej kategorii wagowej, tym bardziej, że w styczniu 2023 roku Nascimento pokazał drogę do wygranej z Hernandezem.

  • Zwycięzca – Tatsuro Taira @ 1.18
  • Liczba Rund – Poniżej 2.5 @ 1.70
  • Zwycięstwo Przed Czasem – Tatsuro Taira @ 1.80
  • Metoda Zwycięstwa – Tatsuro Taira przez poddanie @ 2.20

Anthony Smith (MMA 37-18-0) vs Khalil Rountree Jr (MMA 12-5-0)

Forma Anthony’ego Smitha, jak w ostatnich występach, może stać pod znakiem zapytania. „Lionheart” potrafi zaprezentować się z dobrej strony, jak ze Spannem w 2021 roku (dwa nokdauny, więcej celnych ciosów, wygrana przez poddanie), ale też czasami ma złe występy, jak z Walkerem w maju tego roku (widocznie bezradny w wymianach w stójce). Smith jak najbardziej ma wszystko, aby zwyciężyć ten pojedynek, jednak ostatnie występy nie stawiają go w dobrym świetle.

Khalil Rountree Jr ma na swoim cztery zwycięstwa z rzędu. Po zaskakującej przegranej z Marcinem Prachnio w 2021 roku, Amerykanin powrócił do klatki pokonując przez nokaut Modestasa Bukauskasa. W kolejnych pojedynkach rozprawiał się z Karlem Robersonem, Dustinem Jacobym i Chrisem Daukausem. Bez wątpienia walka z Anthonym Smithem może być jedną z najbardziej wymagających w dotychczasowej karierze Rountree, jednak gdy ten pokaże się w klatce chociażby tak, jak w ostatniej walce, to jak najbardziej jest w stanie dopisać kolejną wygraną do swojego konta.

  • Walka Potrwa Pełen Dystans – Nie @ 1.25
  • Zwycięzca – Khalil Rountree @ 1.47
  • Liczba Rund – Powyżej 1.5 @ 1.95

Propozycja kuponu:

⇒ Nasz profil i nasze zakłady możecie już śledzić w najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Wpadnijcie do zakładki SuperSocial na Superbet!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.