Już 11 listopada w Radomiu odbędzie się gala KSW 88: Bitwa o Radom, podczas której kibice zobaczą dziewięć pojedynków. W najważniejszym z nich Daniel Rutkowski skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kaczmarczykiem. Przed tym wydarzeniem przyjrzeliśmy się bliżej najciekawszym kursom wystawionym przez naszego partnera Superbet.

>> SPRAWDŹ WSZYSTKIE KURSY NA GALĘ KSW 88: BITWA O RADOM

Jacek Gać (MMA 2-0-0) vs Michał Gniady (MMA 1-0-0)

Walka zawodników z małym stażem w zawodowym MMA. Michał Gniady ma tylko jedną walkę na koncie – w 24 sekundy znokautował Bartosza Kowala. Wcześniej toczył pojedynki amatorskie, które często kończyły się również ekspresowo. Styl walki tego zawodnika sprawia, że rozstrzygnięcia można spodziewać się tu bardzo szybko.

Podobnie też walczy Jacek Gać – w amatorskim MMA w 2018 roku jego pojedynki kończyły się w pierwszych rundach, w zawodowym MMA w 2022 i 2023 roku także. „Siexa” lubi walczyć w takim stylu i podobnego podejścia trzeba się spodziewać się w sobotę.

Zestawienie takich stylów walki niemal gwarantuje szybkie rozstrzygnięcia – obaj skupią się prawdopodobnie wyłącznie na stójce, chociaż niewykluczone, że Gniady będzie tu szukał sprowadzeń i sprawdzenia przeciwnika w parterze.

  • Walka Potrwa Pełen Dystans – Nie @ 1.25
  • Zwycięzca – Jacek Gać @ 1.45
  • Liczba Rund – Poniżej 1.5 @ 1.90

Kamil Gawryjołek (MMA 5-0-0) vs Stefan Vojcak (MMA 6-1-0)

Bardzo ciekawa walka w kategorii ciężkiej. Kamil Gawryjołek pokazał poprzednimi starciami, a szczególnie walcząc z Olegsem Jemeljanovsem czy Markiem Samociukiem, że jest bardzo groźnym ciężkim i jeśli uda mu się sprowadzić walkę do parteru, to rywalowi ciężko jest na to odpowiedzieć. 26-latek ma wszystkie narzędzia, aby dopisać kolejną wygraną do rekordu, a kurs na jego wygraną jest bardzo interesujący.

Vojcak wszedł do KSW jako zawodnik niepokonany, jednak w debiucie został znokautowany przez Darko Stosica. Co prawda Słowak mierzył się w swojej karierze bardziej doświadczonymi rywalami, niż ma na ten moment na swoim koncie Gawryjołek, jednak przeciwnicy „Mutanta” nie robią wielkiego wrażenia. Vojcak w kilka miesięcy prawdopodobnie nie był w stanie zmienić swojego stylu walki aż tak bardzo, aby być zagrożeniem dla Polaka.

  • Zwycięzca – Kamil Gawryjołek @ 1.75
  • Zwycięstwo Przed Czasem – Kamil Gawryjołek @ 2.25
  • Metoda Zwycięstwa – Kamil Gawryjołek przez KO, TKO, DQ @ 2.50

Daniel Rutkowski (MMA 16-3-0) vs Patryk Kaczmarczyk (MMA 10-2-0)

Daniel Rutkowski to koszmar pod względem stylu walki i zestawienia dla wielu piórkowych w Polsce i nie tylko. Nie licząc dwóch przegranych na początku kariery „Rutka”, to sposób na doświadczonego zapaśnika znalazł wyłącznie Salahdine Parnasse i to o czymś świadczy. W ostatniej walce Rutkowski pokazał, że mniej doświadczeni zawodnicy, a mimo wszystko określani jako perspektywiczni, jak Adam Soldaev, mają przeogromny problem, aby postawić mu opór.

Podobnym problemem może być „Rutek” dla Patryka Kaczmarczyka, który do tej pory wygrywał wyłącznie z zawodnikami o mniejszym doświadczeniu, a zestawienie z takim zawodnikiem, jak Danu Tarchila, sprawiło mu problem. Robert Ruchała pokazał, że Kaczmarczyka da się zdominować, a Dawid Śmiełowski pokazał, że da się go skończyć przed czasem. 25-latkowi będzie niezwykle trudno nawiązać równą walkę z Rutkowskim, który bez wątpienia będzie najpoważniejszym wyzwaniem w jego dotychczasowej karierze.

  • Zwycięzca – Daniel Rutkowski @ 1.25
  • Liczba Rund – Powyżej 2.5 @ 1.55
  • Metoda Zwycięstwa – Daniel Rutkowski na punkty @ 2.10

Propozycja kuponu:

⇒ Nasz profil i nasze zakłady możecie już śledzić w najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Wpadnijcie do zakładki SuperSocial na Superbet!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Heavyweight

1,393 komentarzy 2,665 polubień

-Dziadku jak się nazywała ta gala na której walczyłeś?

-Bitwa o Radom

-:waldeklaugh:

-:usunto:

Odpowiedz 1 Like