Już 25 lutego w Libercu odbędzie się gala KSW 79, podczas której zobaczymy dziewięć pojedynków. W najważniejszym z nich Phil De Fries stanie do kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego w kategorii ciężkiej. Jego rywalem będzie Todd Duffee. Przed tym wydarzeniem przyjrzeliśmy się bliżej kursom bukmacherskim wystawionym przez naszego partnera Superbet.

Największy faworyt z całej karty jest wszystkim doskonale znany. Kurs na wygraną mistrza wagi ciężkiej, Phila De Friesa, wynosi aż 1.15. Bez wątpienia Brytyjczyk jest jednym z największych faworytów w historii organizacji KSW. Zaraz za nim dwóch zawodników, którzy również pojawią się w głównych starciach – Dominik Humburger (1.25) oraz Arkadiusz Wrzosek (1.25).

⇒ Oferta powitalna dla nowych graczy! Odbierz do 3754 PLN na start z kodem MMAROCKS

Bardzo mocne otwarcie gali zapowiada Frederico Komuenha (MMA 2-0-0), który jest faworytem w starciu z Matyasem Viszlayem (MMA 1-0-0). „Black Panther” w 2022 roku pokazał się z bardzo dobrej strony nokautując Filipa Grznara i Miroslava Hornika. Trenujący w Allstars Training Center zawodnik zapowiada się bardzo obiecująco. Zbyt wiele nie możemy jednak powiedzieć o jego rywalu, bo w 2021 roku przegrał on amatorską walkę przez techniczny nokaut, a w ubiegłym roku zadebiutował w zawodowym MMA, pokonując przeciwnika z rekordem 2-12. Nikogo nie powinny więc dziwić kursy na Komuenhę, który nie bez powodu jest faworytem tego starcia.

Najciekawsze kursy:

Walka Potrwa Pełen Dystans – Nie @ 1.32
Zwycięzca – Frederico Komuenha @ 1.45
Metoda Zwycięstwa – Frederico Komuenha przed czasem @ 1.80

Ramzan Jembiev (MMA 3-1-0) to kolejny zawodnik, który może pokazać się z bardzo dobrej strony na gali KSW 79. Przegrał tylko w debiucie, który miał miejsce w 2018 roku. Od tamtej pory zanotował trzy zwycięstwa. Trenuje między innymi z Salahdinem Parnassem. Kursy na jego wygraną wystawione są jak najbardziej prawidłowo – Francuz powinien spokojnie punktować rywala, nie wdawać się w zbędną walkę w parterze. Jeśli to się Jembievowi uda to bez większych problemów powinien dążyć do wygranej. Dla Murilo Delfino (MMA 3-0-0) będzie to pierwszy występ od blisko czterech lat. Wcześniej kończył wszystkich rywali w pierwszych rundach, jednak z żadnych z tych starć zbyt wiele nie wywnioskujemy. Plan Jembieva na ten pojedynek jest jasny – nie dać się poddać, bo Brazylijczycy w tej płaszczyźnie jak zawsze są groźni.

Najciekawsze kursy:

Zwycięzca – Ramzan Jembiev @ 1.35
Metoda Zwycięstwa – Ramzan Jembiev przed czasem @ 1.85
Metoda Zwycięstwa – Ramzan Jembiev przez KO, TKO, DQ @ 2.20

Wiele osób było w szoku, gdy Brian Hooi (MMA 18-9-0) został znokautowany przez Artura Szczepaniaka w zaledwie 43 sekundy. Teraz Holender powróci, aby liczyć się w czołówce kategorii półśredniej w KSW. Poprzednimi wygranymi 28-latek pokazał, że jest bardzo niebezpieczny w stójce (skończenie Pietrzaka i Hammamiego). Zawodnik z Bułgarii to wciąż jest zagadka – najcenniejsze jego zwycięstwo to wygrana z Miguele Angelem Duranem z 2021 roku (Hiszpan miał wtedy rekord 5-1). W pozostałych walkach rywale Stoimenova nie robili sporego wrażenia. „Hooibooi” ma atuty, którymi może bez problemu rozprawić się z rywalem. Jeśli nie da się trafić, tak jak dał się trafić Szczepaniakowi, to walka z Jivko Stoimenovem (MMA 13-5-0) może być dla niego naprawdę łatwą przeprawą.

Najciekawsze kursy:

Zwycięzca – Brian Hooi @ 1.38
Wygra Walkę W Rundzie – Brian Hooi wygra w rundzie 1 @ 2.50

Ciekawie zapowiada się druga walka Arkadiusza Wrzoska (MMA 1-0-0) w mieszanych sztukach walki. 30-latek w ubiegłym roku udanie zadebiutował, pokonując ciosami Tomasza Sararę. Rywalem będzie teraz Tomas Mozny (MMA 1-1-0), który wrócił do MMA w październiku ubiegłego roku – jego rywalem był wtedy Kamil Minda, który otarł się o zwycięstwo. Podczas jednej z akcji Słowak padł niemal nieprzytomny na deski, jednak w pewien sposób zdołał powrócić i ostatecznie skończyć Polaka. Jeśli Wrzosek wyciągnął wnioski z niektórych z akcji z walki z Sararą i będzie w stanie poprowadzić to starcie pod swoją kontrolą, to nie powinien mieć problemów z tym rywalem – mimo, że wcześniej przegrał z nim przecież w kickboxingu. Nie powinna jednak nikogo zdziwić decyzja sędziów w tym starciu, bo obaj przywykli do długich pojedynków, które kończyły się na punkty.

Najciekawsze kursy:

Liczba Rund – Powyżej 1.5 @ 1.55
Metoda Zwycięstwa – Arkadiusz Wrzosek przez KO, TKO, DQ @ 1.72 / Arkadiusz Wrzosek na punkty @ 3.75

W walcie wieczoru nic nie wskazuje na to, żeby Todd Duffe (MMA 9-3-0) miał sprawić ogromną niespodziankę. Długa przerwa, wcześniej problemy ze zdrowiem, a po drugiej stronie niezwykła seria, dyspozycja i forma Phila De Friesa (MMA 22-6-0), który czyści kategorię ciężką bez większych problemów. Amerykanin na wygraną będzie miał zaledwie kilka minut, bo największe szanse na to będzie miał oczywiście w pierwszych akcjach. Chyba wszyscy spodziewają się odważnych akcji Duffeego na początku starciu, którymi będzie starał się dosięgnąć rywala. Kursy na wygraną Amerkanina przedstawiają się niesamowite – na wygraną aż 5.50, na zwycięstwo przez KO, TKO lub DQ to już 8.00, natomiast wygrana w pierwszej rundzie to 10.00. Jeśli ktoś wierzy w wygraną Todda Duffeego i lubi ogromne ryzyko, to te kursy są jak najbardziej warte zagrania. Logicznie patrząc jednak na to starcie, powinno to być łatwe zestawienie dla Phila De Friesa.

Najciekawsze kursy:

Liczba Rund – Poniżej 2.5 @ 1.32
Wygra Walkę W Rundzie – Phil De Fries wygra w rundzie 1 @ 1.85
Metoda Zwycięstwa – Phil De Fries przez KO, TKO, DQ @ 1.70 / Phil De Fries przez poddanie @ 3.50

⇒ Nasz profil i nasze zakłady możecie już śledzić w najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Wpadnijcie do zakładki SuperSocial na Superbet!

Bardzo trudno wskazać zwyciężczynię w starciu kobiet – tam kursy są bardzo wyrównane (Baczyńska 1.75, Castkova 2.10). Jeśli ktoś widzi tu jednak mocną faworytkę, to warto spojrzeć ku kursom na wygraną na punkty (Baczyńska 2.75, Castkova 3.20). Wyrównane są także kursy na polskie starcie w wadze ciężkiej (Omielańczuk 1.75, Kita 2.10). Tutaj żaden rezultat nie powinien nikogo zdziwić, gdyż obaj w ostatnich występach prezentowali zmienną formę.

Kupon 1:

Kupon 2:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Prorok Izajasz

KSW
Featherweight

5,054 komentarzy 8,915 polubień

Chuj zaufam wam za ostatnie 100 zł najwyżej se będe pod mostem spał. Kto nie ryzykuje ten nie żyje.

Odpowiedz 2 polubień