Już 13 maja odbędzie się gala KSW 82, podczas której kibice zobaczą siedem pojedynków. W walce wieczoru Brian Hooi skrzyżuje rękawice z Andrzejem Grzebykiem. Przed tym wydarzeniem przyjrzeliśmy się bliżej kursom bukmacherskim wystawionym przez naszego partnera Superbet.

>>> SPRAWDŹ WSZYSTKIE KURSY NA GALĘ KSW 82

Gala KSW 82 to dość ograniczony wybór bukmacherski. Mamy tylko siedem pojedynków, które w wielu przypadkach są bardzo wyrównane. Tylko jeden zawodnik wyróżnia się na tle innych – kurs na Sebastiana Przybysza, największego faworyta sobotniej gali, wynosi tylko 1.25.

„Sebić” wyraźnie jest zdenerwowany brakiem walki wieczoru na gali KSW 82. Zachowanie oczywiście uzasadnione, bo jest to niedawny mistrz, który na takie wyróżnienie zasłużył. W wywiadach Przybysz zapowiada, że pokaże przez to się z jak najlepszej strony i jeśli wierzyć takim słowom, to możemy zobaczyć niesamowitą wersję tego zawodnika.

Dla Filipa Macka będzie to debiut w KSW, ale zawodnik ten ma ogromne doświadczenie. Bez wątpienia lubi walkę w parterze – 20 wygranych w ten sposób, 8 razy przegrywał natomiast przez poddanie. Nikogo nie powinno zdziwić, jeśli pojedynek wyląduje właśnie w tej płaszczyźnie, bo obaj zawodnicy bardzo lubią prezentować swoje umiejętności na macie, a tam okaże się, który z nich jest lepszy. Starcie może okazać się bardziej wyrównane, niż wskazują na to kursy.

Najciekawsze kursy:

  • Walka Potrwa Pełen Dystans – Nie @ 2.05
  • Liczba Rund – Poniżej 2.5 @ 2.15
  • Metoda zwycięstwa – Sebastian Przybysz przez poddanie @ 6.50

Pojedynek, który po prostu musi zakończyć się przed czasem. Rafał Kijańczuk to 14 walk zakończonych w pierwszej rundzie, Bogdan Gnidko wszystkie z 9 pojedynków kończył w pierwszej odsłonie. Nie ma co nastawiać się tu na długie starcie.

W ostatnich występach można mieć wrażenie, że Kijańczuk jest już nieco spokojniejszym zawodnikiem, szczególnie na początku swoich pojedynków, jednak w dalszym ciągu jeśli dojdzie do pierwszej wymiany, to można spodziewać się, że „Kijana” szybko pójdzie na całość. Bez wątpienia jego rywal będzie chciał to zainicjować, a to zapowiada szybki koniec.

Jeśli ktoś upatruje wygranej Rafała Kijańczuka, to kursy na jego wygraną prezentują się bardzo interesująco – zwycięstwo (2.60), w rundach 1-2 (2.85), przed czasem (2.95), przez KO, TKO, DQ (3.20). Nieco bezpieczniejszą opcją jest jednak postawienie liczby rund poniżej 1.5, która oznacza, że starcie skończy się przed połową drugiej rundy, a wyjścia poza pierwszą odsłonę mało kto się spodziewa.

Najciekawsze kursy:

  • Liczba Rund – Poniżej 1.5 @ 1.50
  • Walka Zakończy Się W 1. Minucie – Tak @ 5.00

W walce wieczoru również dostajemy starcie, które ma ogromną szansę zakończyć się przed czasem. Brian Hooi pod szyldem KSW nie wychodził poza pierwszą rundę, natomiast najdłuższa walka Andrzeja Grzebyka w KSW trwała 5 minut i 33 sekundy. Dostajemy zawodników, którzy bazują na walce w stójce i tego też możemy się spodziewać w sobotę.

Grzebyk bez wątpienia stanie przed trudnym wyzwaniem. W debiucie w KSW znokautował Tomasza Jakubca, co pokazało, jak dobrze walczącym z kontry zawodnikiem jest Andrzej Grzebyk. Później niefortunna kontuzja nogi, udany rewanż i następnie dwie przegrane, które znacząco uwidoczniły luki Grzebyka. Ostatnia walka to rozbicie ciosami w pierwszej rundzie Otona Jassego. Nie trzeba jednak ukrywać, że starcie z Hooiem może być dla Polaka jednym z najtrudniejszym w KSW.

„Hooibooi” dobrze pokazał się w debiucie, nokautując Michała Pietrzaka. Później zdemaskował go Artur Szczepaniak, który tym samym obnażył jego mocne strony i tym samym pokazał przyszłym rywalom Holendra, jak można z nim walczyć. Nie skorzystał z tego Jivko Stoimenov, który przegrał z Hooiem w pierwszej rundzie. Jeśli 28-latek podejdzie do starcia dość spokojnie i nie da się złapać na kontrę w jednej z wymian, to ma odpowiednie narzędzia na Polaka.

Najciekawsze kursy:

  • Liczba Rund – Poniżej 1.5 @ 1.85
  • Zwycięstwo Przed Czasem – Brian Hooi @ 2.10
  • Wygra W Rundach 1-2 – Brian Hooi @ 2.50

⇒ Nasz profil i nasze zakłady możecie już śledzić w najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Wpadnijcie do zakładki SuperSocial na Superbet!

Propozycja kuponu:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of TheGaffer
TheGaffer

Oplot Challenge
Middleweight

97 komentarzy 131 polubień

Ciekawe, czy Grzebyk sobie zastrzegł przy podspisywaniu umowy na walkę, żeby jego nazwisko nie pojawiało się jako pierwsze na żadnym promo czy plakacie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Featherweight

1,143 komentarzy 2,111 polubień

Ciekawe, czy Grzebyk sobie zastrzegł przy podspisywaniu umowy na walkę, żeby jego nazwisko nie pojawiało się jako pierwsze na żadnym promo czy plakacie.

Grzebyk Hooi !!! XD

Odpowiedz polub