Kolejny Przegląd Klatek rozpoczynamy w Szanghaju, gdzie odbyła się gala ONE Championship: Beyond the Horizon. W najważniejszem walce Jingnan Xiong (13-1) odniosła kolejne zwycięstwo w karierze. Chinkoa znokautowała Samarę Santos (11-6) i obroniła tytuł mistrzowski w kategorii słomkowej.

Były zawodnik UFC Anton Kuivanen (26-11) zakończył serię trzech zwycięstw z rzędu przegrywając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Valeriu Mirceą (22-5-1).

John Smith (4-0), który już 6 października zadebiutuje w klatce KSW, poddał w pierwszej rundzie Andy’ego Connora (3-31). 40-latek dzięki wygranej zdobył pas organizacji UCMMA w kategorii średniej. W ramach ciekawostki – łączny bilans wszystkich zawodników zapowiedzianych do występów w walkach zawodowych podczas UCMMA 56, to 22 zwycięstwa i 70 przegranych.

Siódmy pojedynek po zwolnieniu z organizacji UFC wygrał Ildemar Alcantara (23-13). Brazylijczyk wygrał przed czasem z Divino Gintijo (0-2) zdobywając pas organizacji Champions Fight Combat.

W przeglądzie było już o Connorze, czas więc na MacGregora. Scott MacGregor (4-6) poniósł szóstą porażkę w zawodowej karierze. W zaledwie 46 sekund poddał go Ricky Camp (10-4) w jednym z głównych pojedynków gali Hex Fight Series 16. W walce wieczoru wydarzenia Nathan Reddy (7-1) znokautował wysokim kopnięciem Parmindera Singha (1-1).

Kolejny pojedynek w swojej karierze zwyciężył Tony Lopez (61-28). „Kryptonite” w drugiej rundzie znokautował Brada Faylora (9-6) podczas gali Rage in the Cage OKC 61.

Nokaut do swojego konta dopisał Maiquel Falcao (39-12), który posłał na deski Patricka Quadrosa (9-7) w jednym z głównych starć gali Circuito Team Nogueira Viamao 5.

Pierwsze zwycięstwo po zwolnieniu z UFC odniósł Godofredo Pepey (14-6), która już w pierwszej rundzie poddał Alexandra Torresa (5-5) na gali Brave CF 15.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.