kubylis

Rozmowa z jednym z organizatorów jutrzejszej gali PROMMAC, która zadebiutuje w hali Orbita we Wrocławiu.

[youtube id=”qeNipl4U_Fs” width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

9 KOMENTARZE

  1. OOO, Pan Krzysztof jak na zawołanie. Cohones domaga się potwierdzenia lub dementi odnośnie Twojej roli jako announcera na gali. 

  2. Hej! Owszem, będę zapowiadał… i sorry za rozjechane logo redakcji… za dużo rzeczy na głowie 🙂

  3. Życzymy więc powodzenia w roli announcera, jak i całemu jutrzejszemu przedsięwzięciu 🙂

  4. Co do samego wywiadu, to konkret. Fajny zwykły facet. Dużo bardziej odpowiada mi jako osoba niż Dariusz Cholewa. Przeprowadzający wywiad (jak zwykle) zupełnie bez zarzutu.

    Życzę powodzenia jutro!

  5. Przyłączam się do poprzedników i podzielam zdanie Hebana Oby gala wypaliła i pojawiła się na stałe poważna konkurencja dla ksw.

  6. Panie Krzyśku, wszystko w porządku, że robi Pan wywiady, nie neguję tego, ale po co te mahania głową w sekwencji „góra-dół”, gdy Pański rozmówca udziela wywiadu? Podczas całego wywiadu naliczyłem 37 machań głową góra-dół, przy czym jako 1 machanie zaliczane było od momentu Startu machania (nawet kilka ruchów, ale liczone jako 1) do momentu Stopu. Nie liczyłem też tych machań głową, które były, gdy Pan się wypowiadał, tylko liczyłem po prostu ile razy startował i stopował Pan z machaniem głową „góra-dół” nie mówiąc nic, tylko słuchając Pana Daliusa. Nie wiem czy jest to tik nerwowy, jeśli tak, to proszę wybaczyć, jeśli jednak nie, to warto nad tym popracować, by nie machać tak zawzięcie tą głową, bo to rozprasza, momentami i rozśmiesza (1:45), a i nie wygląda zbyt profesjonalnie.

  7. „Sekwencja góra-dół” jest naturalnym świadczeniem o tym, że ktoś Cię słucha… i nawet udaje, że rozumie 🙂

  8. Spoko miałeś zajęcie przez parę minut.. rozumiem że tak rozładowujesz emocje:) zawsze liczysz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.