Katarzyna Lubońska2

Katarzyna Lubońska (MMA 0-0) wystąpi na gali PROMMAC: Po Prostu Walcz!, która odbędzie się 27 czerwca w Lublinie. Informację o zakontraktowaniu debiutantki opublikowano na stronie polskiej organizacji, na razie nie podano nazwiska jej rywalki:

Kasia do swojego debiutu przygotowywała się już od pewnego czasu, ale z różnych względów nie dochodził on do skutku. Cieszymy się, że to właśnie na gali PROMMAC: Po prostu walcz! stoczy ten pojedynek.

Chociaż zawodniczka z Piły przygodę z MMA rozpoczęła stosunkowo niedawno, to ma na swoim koncie już sporo amatorskich sukcesów. Wcześniej przez wiele lat trenowała judo i dzięki temu to właśnie partner wydaje się być jej najmocniejszą stroną. Nie jest jednak zawodniczką jednopłaszczyznową i oglądając jej amatorskie starcie można zauważyć, jak duży potencjał ma także w technikach stójkowych. Mamy nadzieję, że 27 czerwca w pełni zobaczycie jej umiejętności.

11 KOMENTARZE

  1. Jako, że gala w Lublinie, to po cichu liczę na jej starcie z Izą Badurek. 

  2. Wam też się wydaje, że PROMMAC to najlepsza, choć jeszcze „malutka” gala w Polsce pod względem sportowym ?

  3. W końcu <3

    @Spike, chyba tak się stanie. Zdaje się, że dziewczyny już ze sobą walczyły (amatorsko na którejś NoCy) i był remis.

  4. Nie ujmujac nic umiejętnoscią, to na pewno atutem jest też twarz dzięki której promocja tej gali moze być zdecydowanie łatwiejsza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.