Dla fanów MMA w Polsce i nie tylko mamy bardzo dobrą informację: kanał Extreme Sports Channel a w zasadzie jego macierzysta grupa medialna Media Zone podpisał umowę na transmisję gal organizacji Proelite.
W Polsce w skład grupy Media Zone wchodzą dwa kanały sportowe Extreme Sports Channel i Sport Klub i są dystrybuowane poprzez większość liczących się sieci kablowych. Grupa Media Zone odważnie inwestuje w wiele sportów z poza masowej oglądalności.

Z docierających do nas informacji wynika, że nie ma jeszcze decyzji o tym, który i jakie imprezy będzie transmitował jeden lub drugi kanał.

Do tej pory MMA było promowane poprzez Extreme Sports Channel ale obie stacje są obecne i odbierane w wielu krajach więc możliwe, iż będzie to jednoczesna promocja na obu kanałach.

Jest wiadomą rzeczą, że Mixed Martial Arts (MMA) to najszybciej rozwijający się sport na świecie generujący wielkie przychody i raczej zainteresowanie dużych grup medialnych nie jest tu przypadkowe.
Tym samym rosną szanse na wielką promocję i docenienie tego sportu oraz pokazanie go szerszej niż dotychczas publiczności szczególnie w Polsce.

Z zapowiedzi angielskiej federacji Cage Rage wchodzącej w skład grupy Proelite wynika że najbliższe imprezy Cage Rage zostaną już pokazane poprzez Extreme Sports Channel.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.