PPP_7632

Organizacja Pro Fight ujawniła zestaw polskich zawodników, którzy wystąpią na gali numer 7, 28 lipca na Stadionie Miejskim w Barlinku. Do anonsowanych już przez nas wcześniej Krzysztofa Jotki, Karola Celińskiego i Jordana Błocha dołączyli niepokonany ciężki Michał Włodarek (MMA 4-0, 4 w Rankingu PL) z Ankosu Zapasy Poznań, reprezentant Grapplingu Kraków Łukasz Chlewicki (MMA 8-2, 9 w Rankingu PL) oraz walczący w przyszłą sobotę w Szkocji piórkowy Mariusz Abramiuk (MMA 6-2, 4 w Rankingu PL) z Linke Gold Team.

Organizacja ujawniła też pierwsze starcie. W pojedynku utalentowanych ciężkich Krystian Kopytowski (MMA 1-0) z MMA Okniński Warszawa zmierzy się ze zwycięzcą z niedawnej gali XCage 4 Michałem Andryszakiem (MMA 3-1, 9 w Rankingu PL). Zawodnicy mieli się zmierzyć dzisiaj na gali Profesjonalnej Ligi MMA w Koszalinie, jednak kontuzja Andryszaka wyeliminowała go z pojedynku.

W Barlinku wystąpi też perspektywiczny podopieczny Andrzeja Kościelskiego, zwycięzca niedawnego turnieju w wadze lekkiej na galach Night of Champions w Poznaniu Mateusz Gamrot (MMA 2-0).

Już wkrótce organizatorzy ujawnią zagranicznych rywali Polaków oraz informację o sprzedaży biletów.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.