Krótki wywiad z jednym z najciekawszych młodych talentów w polskim MMA Mateuszem Gamrotem przed jego występem na Pro Fight 7, 28 lipca w Barlinku.

PF – Ostatnio brałeś udział w Amatorskich Mistrzostwach Europy, jak oceniasz swoj występ podczas tej imprezy ?

Jestem zadowolony ze startu, uważam, że zrealizowałem swój plan walki w 100 %.

PF – Czy teraz już zdecydowanie stawiasz na MMA i tylko w tym sporcie będziesz występował ?

Chcę się rozwijać w MMA i z tym wiąże swoje cele i marzenia, aczkolwiek w celu uzupełniania i doświadczeń startowych będę próbował swoich sił w grapplingu czy zapasach. A może jakiś start w stójce się uda, zobaczymy z czasem.

PF – Trenujesz w klubie Ankos Zapasy Poznań, słynącego z najlepszego poziomu zapasów w Polsce, a gdzie trenujesz swoją stójkę ?

Stójkę również trenuję głównie w klubie Ankos Zapasy, dużo pomaga mi Łukasz Rajewski z którym indywidualnie trenuję, ćwiczę także w Czerwonym Smoku.

PF – Jak wygląda u Ciebie sprawa zbijania wagi. Ile czasu Ci to zajmuje oraz z jakich metod korzystasz aby osiągnąć zakontraktowany limit ?

Moja waga naturalna jest 74-75 kg także nie mam wielkich problemów z wagą. Generalnie staram się zrzucać z diety, żeby za bardzo organizmu nie odwadniać.

PF – Ile walk w tym roku jeszcze planujesz ?

W tym roku chyba jeszcze mam w planach dwie walki zawodowe i chciałbym wystąpić na Amatorskich Mistrzostwach Świata.

PF – Czy z organizacją Pro Fight związałeś się dłuższym kontraktem czy póki co podpisałeś kontrakt na jedną walkę ?

To już trzeba byłoby rozmawiać z moim menadżerem Mariuszem Stachowiakiem.

PF – Jakie stawiasz sobie cele na najbliższą przyszłość ?

Cele wiążę ze sportem, muszę robić bardzo dużo stójki, jeszcze więcej parteru i oczywiście zapasów, żeby być niepokonanym 😉

11 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to Gamrot pojechałby Azhieva, aczkolwiek walka byłaby pewnie ciekawa. Na tą chwilę to chciałbym zobaczyć walkę Gamrot vs Sajewski.

  2. Anzor walczy w KSW, a Gamrot nie, więc i tak do tej walki jak na razie nie dojdzie, a z dostępnych (niezakontraktowanych przez KSW, Bellator) polskich rywali, to Gamrot mógłby zmierzyć się z Górskim lub Polokiem, zwycięstwa nad takimi rywalami dałyby Gamrotowi awans w rankingach, a oboje są w zasięgu Gamrota.
    Redakcja: dlaczego nie umieściliście na stronie wywiadu z Michałem Andryszakiem, mimo że wszystkie inne wywiady z zawodnikami walczącymi na PRO FIGHT 7 umieszczacie, a wywiad z Andryszakiem pojawił się na stronie organizacji przed wywiadem z Gamrotem?

  3. Też mam nadzieję na walkę z Anzorem. Może KSW pokusi się o to na początku przyszłego roku. Myślę, że taka walka była by bardzo, bardzo ciekawa teraz a co dopiero po powrocie Gamrota z Ameryki 😉

  4. Trzymam znowu za tego zawodnika kciuki bo w mojej ocenie jest bardzo dobrym fighterem!
    WAAR Mateusz!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.