DSC_1 (12)

Jak podaje strona pro-fight.pl dwóch perspektywicznych zawodników wagi lekkiej Mateusz Gamrot (MMA 2-0) z Ankosu Zapasy Poznań i Adrian Zieliński (MMA 6-2) z Arrachionu MMA Olsztyn skrzyżują rękawice na Pro Fight 7, 28 lipca w Barlinku. Dla Poznaniaka będzie to pierwszy występ poza rodzinnym miastem i wygraniu turnieju Night of Champions. Zieliński dwa tegoroczne zwycięstwa z Tomasem Jenickiem i Ireneuszem Milą przedzielił porażką z Litwinem Viktorem Tomasevicem.

W Barlinku wystąpią też Michał Gutowski (MMA 3-2) i Jarosław Krysztofiak (MMA 0-0).

Rozpiska Pro Fight 7.

18 KOMENTARZE

 1. Rozpiska Pro Fight wygląda naprawdę nieźle. Trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło!

 2. Trzymam kciuki za M.Gamrota bo widać że to dobrze zapowiadający się zawodnik !
  WAAR

 3. Właśnie sobie myślę co za Artur. Bardzo ciekawa walka. Jestem za Gamrotem.

 4. Gamrot ma talent i umiejętności żeby pokonać Zielińskiego. Jednak Adrian to doświadczony fajter i boje się czy nie za szybko rzucają Mateusza na głębsze wody. Jak dla mnie to jeszcze jedna lub 2 walki powinny być z zawodnikami z podobnymi rekordami a dopiero potem przeciwnicy którzy mają już po 8-10 walk.

 5. Szykuje się super walka. Obstawiam wygraną Mateusza Gamrota, który jeżeli pokona Zielińskiego, to za 2-3 walki wbije się do top 5 PL rankingu. 

   

  A ja chciałbym zobaczyć w walce wieczoru starcie dwóch czołowych piórkowych: Sebastian Grabarek (Poznań) vs. Mariusz Abramiuk (Szczecin) 

 6. Po prostu, to dwa duże miasta w pobliżu Barlinka, czyli mogliby ściągnąć potencjalnych widzów.

 7. Adrian wygra przez ciężkie KO, malo prawdopodobne by Gamrot zagrozil mu samymi zapasami (a chyba tylko to ma na poziomie). 8700

 8. synulicy

  Mylisz się. Gamrot ma również dobry grappling. Stójka też ułożona, rozwija się w ekspresowym tempie. Nie bez powodu robią z niego tak wielki talent, poprostu ludzie z jego otoczenia widzą jak szybko się rozwija. Jeśli ma przegrać z Zielińskim to tylko przez psychike. Bo umiejętności ma z pewnością większe od Adriana.

 9. W swoich dwóch walkach Gamrot mało odnosił się do technik zapaśniczych. O ile mnie pamięć nie myli to zaledwie jedno zejście w nogi w walce z Arbim. Mateusz przed walkami deklaruje, że chce walczyć w stójce co zresztą pokazywał podczas walk i stójkę rozwija w zaskakująco szybkim tempie co można w pewnym stopniu zauważyć np. podczas media treningu Borysa Mańkowskiego przed KSW.
  A o psychikę byłbym jeszcze bardziej spokojny niż o umiejętności. Chłopak jeździł po najważniejszych zawodach zapaśniczych w kraju przez wiele lat i nawet trener Kościelski w wywiadzie mówił, że tak mocnego psychicznie zawodnika pod względem zawodów mma nie spotkał w swojej karierze.

 10. Adrian wygra przez ciężkie KO

  Optymistyczna wizja zważywszy na to, jak Adrian prezentował się w stójce podczas walki z Milą.

 11. GLF

  Cały komentarz kolegi synulicy jest adekwatny do jego wiedzy o polskim MMA. Gdyż zarówno poziom stójki Adriana jest mu znany tak samo jak zapasy Mateusza których w swoich walkach używa tylko co kot napłakał 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.