DSC_8311

Krzysztof Jotko (MMA 10-0, 5 w Rankingu PL) MMA Okniński Warszawa, Karol Celiński (MMA 9-4, 6 w Rankingu PL) Arrachion MMA Olsztyn i Jordan Błoch (MMA 7-5) Gracie Barra Łódź to pierwsze nazwiska, które wystąpią na gali Pro Fight 7, 28 lipca na stadionie w Barlinku. Informację o występie Jotki jako pierwszy podał portal mmania.pl, udział Celińskiego i Błocha udało się ustalić naszej redakcji. Rywale Polaków nie są na razie znani.

Dla Jotki będzie to pierwszy występ po ciężkiej przeprawie z Damirem Hadzovicem na MMA Attack 2 w Kwietniu. W Barlinku Krzysztof powróci do swojej naturalnej kategorii wagowej do 84 kilogramów.

Na Pro Fight 7 w wadze niżej zadebiutuje natomiast Karol Celiński. Zmotywowany kwietniową porażką z Vitaliyem Minakowem podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza zdecydował się zejść do kategorii półciężkiej.

Gala w Barlinku będzie okazją dla Jordana Błocha do przerwania passy dwóch pechowych występów. W kwietniu Łodzianin najpierw pokonał Nicka Heina na Respect FC 7, jednak później zmieniono wynik tego starcia na no contest. Tydzień później podopieczny Marcina Rogowskiego po dobrej walce uległ na Słowacji Matusowi Lainczowi.

38 KOMENTARZE

 1. Dobrze, że Jotko wraca do 84 bo w 77 nie wyglądał najlepiej. Ciekawe tylko jak wygląda sprawa jego kontraktu z MMA A.

 2. MMAA nie ma kontraktów na wyłączność, więc wydaję mi się, że zawodnicy mają pełną swobodę z walkami dla innych organizacji.

 3. @Orestos

  A może mają kontrakty na wyłączność w Polsce, tylko Jotko nie ma kontraktu z MMAA. Zgaduje, ale chyba niewielu było zawodników którzy podpisywali kontrakty na więcej niż jedną walkę.

 4. Możliwe, że masz racje z tymi kontraktami na wyłączność w Polsce…

 5. Cholewa w wywiadzie mowił, że Krzysiek ma konrakt na jedną walkę, ale jest zainteresowany dalszą wspołpracą z Jotką. Liczę, że zobaczymy go na MMAA 3.

 6. Tylko zeby pogoda byla dobra bo niezla lipa bedzie jak bedzie deszcz czy cos. Ostatnio co chwila burze są . Pewnie widzieliscie jak wyglada walka w klatce na deszczu ? Jesli nie to prosze, od 20 sekundy zaczyna sie

  http://www.youtube.com/watch?v=gGD0yvd6GZ4&feature=plcp

  Moim zdaniem to nie jest dobry pomysl, organizowanie gali na stadionie, no ale to moja subiektywna ocena.

 7. vaicavalo tez mam taka nadzieje-84 kg to jego kategoria.Jotka nie miał przypadkiem waczyc w ttym miesiącu?

 8. Fakt żeby robic na takim stadionie gale to sredni pomysł.
  Zarabiscie jednak że w Barlinku bo mam !@ km 🙂

 9. Fajnie że Celiński skodzi wage niżej. Walka Jotki pokazuje że MMAA nie ma jakiś restrykcyjnych kontraktów na wyłącznośc.

 10. Mam nadzieje, że Krzysiek dostanie jekiegos godnego rywala w 84, a nie kelnera bo w ostatniej walce nic nie pokazal, ale wiadomo czym to bylo spowodowane…

 11. a jak bedzie wiatr i ukośnie bedzie padać deszcz xD ? Tego nie wiedzialem ze bedzie klatka zadaszona no to ok, niech bedzie na powietrzu gala 😛

 12. grubo się szykuje, mogli by się zwrócić do extreme sports channel w sprawie transmisji, skoro zasady walk też extremalne:)

 13. Jotko miał na 1 walke kontrakt podpisany, zresztą mmaa chciało by chyba żeby Jotko coś gdzie indziej zawalczył 😉

  Oby jeszcze inne fajne nazwiska mozna było ujrzeć na tej gali

 14. Stadion ma pojemnosc 2000, ciekawe ile miejsc bedzie na plycie? i pewnie tansze do wynajecia niz hala na 5000. Jestem bardzo ciekaw co to bedzie 😀

 15. 28 lipca – długi dzionek. A oświetlenie będzie pewnie pod zadaszeniem oświetlało w razie co klatkę

  <tak ponownie zgaduję szad> Wink

 16. tak jak kaczka liczę, że jeśli ktoś to planuje, wkłada swoje pieniądze, to robi to z głową (chociaż bym tego nie pisał, gdyby to był event Strefy Walk). W innym przypadku czeka nas masakra jak ta z linka Tykerskiego…równie dobrze mogą walczyć na łyżwach na jeziorze

 17. Organizatorzy podali kilka nazwisk więcej: Włodarek, Abramiuk, Gamrot, oraz walka Kopytowski – Andryszak.

  http://pro-fight-mma.pl/?p=4916

  Zaciekawiło mnie zdanie: „Mariusz Abramiuk (6-2), czołowy polski zawodnik MMA w wadze lekkiej”. Czyżby Abramiuk wracał do wagi lekkiej?

 18. Ja widzę tam jeszcze Łukasza Chlewickiego. Czyli póki co mamy:

  +93kg: M. Włodarek vs. TBA

  +93kg: M. Andryszak vs. K. Kopytowski

  93kg: K. Celiński vs. TBA

  84kg: K. Jotko vs. TBA

  77kg: Ł. Chlewicki vs. TBA

  70kg: J. Błoch vs. TBA

  70kg: Mateusz Gamrot vs. TBA

  66kg: M. Abramiuk vs. TBA

  Nieźle… Czekamy na przeciwników…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.