Organizacja Pro Fight ujawniła walkę wieczoru na zbliżającą się galę numer 7, 28 lipca w Barlinku. Przeciwnikiem reprezentanta Grapplingu Kraków Łukasza Chlewickiego (MMA 8-2, 9 w rankingu PL) będzie Włoch brazylijskiego pochodzenia Gustavo Picone (MMA 13-4).

Chlewicki w Barlinku spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw od czasu powrotu do MMA do czterech kolejnych wygranych. Ostatnio Krakowianin wypunktował Sergeia Korchagina na gali Draka 7 we Władywostoku.

Picone spróbuje natomiast przerwać serię dwóch porażek, które poniósł z rąk Gadji Zaipulaeva i Ville Rasanena. 33-latek z Octagon Team mierzył się już raz z polskim zawodnikiem, we wrześniu 2010 niejednogłośnie na punkty pokonał Jędrzeja Kubskiego.