034-1

Litewscy zawodnicy przetestują polską czołówkę na Pro Fight 6, 4 czerwca we Włocławku. Rafał Dąbrowski (MMA 5-1, 6 w rankingu MMARocks) z Gameness Team Poznań w swoim powrocie po ponad rocznej przerwie zmierzy się z zawodnikiem muay thai Olegiem Tinnisem (MMA 1-1). Poznaniak ostatni raz wystąpił w maju, kiedy na Wieczorze Sportów Walki jego pojedynek z Tadasem Rimkeviciusem został uznany za nieodbyty. W 2009 roku Uszol sprawił jedną z największych niespodzianek w historii polskiego MMA zatrzymując na gali Beast of the East obecnie rezerwowego Grand Prix Strikeforce Valentijna Overeema.

Dwaj weterani wagi półśredniej Łukasz Chlewicki (MMA 6-2, 9 w rankingu MMARocks) z Change Gym Kraków i Jędrzej Kubski (MMA 15-10, 8 w rankingu MMARocks) z Gameness Team Poznań spotkają się we włocławskiej klatce odpowiednio z Mindaugasem Baranauskasem (MMA 5-0) i walczącym już w tym roku w Polsce Vaidasem Valanciusem (MMA 10-3-2). Dla pochodzącego z Włocławka Chlewickiego będzie to drugi pojedynek po pięcioletniej przerwie od sportu. W grudniu Sasza zdemolował na gali Angels of Fire Jordana Błocha. Węgorz po dwóch nieznacznych porażkach w 2010 z Semihem Arslanem i Gustavo Picone, nie odniósł też wygranej w swojej pierwszej walce w tym roku. Jego pojedynek wieczoru z Kerimem Abzaiłowem na poznańskiej Night of Champions został uznany za nieodbyty z powodu błędu zliczania czasu.

Dodatkowo na głównej karcie rękawice skrzyżuje dwóch perspektywicznych zawodników wagi średniej Krzysztof Sadecki (MMA 3-0) z Vale Tudo Płock i Krzysztof Jotko (MMA 6-0) z Okniński MMA Warszawa.

Rozpiska Pro Fight 6.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.