Informacja prasowa

Największe wydarzenie dla fanów sportów walki w Poznaniu.

Już 25 maja 2019 r. o godz. 20:00 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia, które zgromadzi największych fanów MMA oraz Boksu.

Podczas Gali Poznań Fight Show Night do walki staną zawodnicy z najlepszych klubów w Polsce oraz z zagranicy. Zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć reprezentantów ćwiczących, na co dzień w klubach takich jak: Ankos MMA, MMA Devil, Czerwony Smok, Boks Poznań, Silesia Boxing, Ring Riders Gdynia, Power Zone 21, Rio Grappling Ostrów Wlkp. i wielu innych. Pośród uczestników nie zabraknie gości z zagranicy, którzy reprezentując swoje kluby będą walczyć o zwycięstwo w stolicy wielkopolski. W ringu naprzeciwko siebie staną m.in. Łukasz Dziudzia – Kamil Kraska, Jakub Mroczkowski – Mykolay Zakovorotnyi, Michał Krawczyk – Przemysław Kacieja, Błażej Nowak – Piotr Brzoska oraz inni zawodnicy, którzy są prezentowani na profilu wydarzenia na Facebook’u „Poznań Fight Show Night”

Podczas Gali obejrzymy 8 pojedynków, 4 w formule MMA oraz 4 walki bokserskie. W trakcie walk z pewnością nie zabraknie precyzyjnych i silnych ciosów oraz szybkich uników, które będą tylko podgrzewać atmosferę całego wydarzenia wśród zgromadzonej publiczności. Więcej informacji dotyczących Gali Poznań Fight Show Night oraz sprzedaży biletów można znaleźć na portalu Tobilet. Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebook’u „Poznań Fight Show Night”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.