Forma Popka przed walką na KSW 45.

22 KOMENTARZE

 1. Gruby brzuch, gruba dupa, krótkie ręce i nogi, wielka głowa. Taki pocieszny, zasapany hipopotam. Do cyrku w sam raz.

 2. Szczerze? Można typa nie lubić, można krytykować KSW za to w jakim idzie kierunku i, ze takie osoby jak popek walczą dla KSW, ale i tak szacunek dla niego, ze trenuje. Jakkolwiek to wyglada, ale to robi, mógłby rzucić, zapić, zaćpać, a jednak coś robi. Za to szacunek, ze się stara.

 3. Szczerze? Można typa nie lubić, można krytykować KSW za to w jakim idzie kierunku i, ze takie osoby jak popek walczą dla KSW, ale i tak szacunek dla niego, ze trenuje. Jakkolwiek to wyglada, ale to robi, mógłby rzucić, zapić, zaćpać, a jednak coś robi. Za to szacunek, ze się stara.

  Co?

  Szacunek to się kurwa należy samotnej matce wychowującej trójkę dzieci, a nie spasionemu ćpunowi, który kosi w chuj hajsu za to, że wyjdzie do klatki i mimo wszystko ma w piździe przygotowania. Przy ich "suplementacji" mógłby wyglądać w 3 msc jak zawodowy sportowiec.

  Tak poza tym, to #japierdoleeeeeeeeeeeee:juanlaugh:

  Mam nadzieję, że to jednak była ironia.

 4. Ale on jest chujowy haha. Wiem ze to w jego przypadku i tak niewiele by pomoglo ale trenujac pod okiem fachowca mógłby skrecac ta stope wkoncu po tylu latach przy prawym prostym majac takie krotkie rączki haha. Ja jebie

 5. Gruby brzuch, gruba dupa, krótkie ręce i nogi, wielka głowa. Taki pocieszny, zasapany hipopotam. Do cyrku w sam raz.

  pięknie napisane

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.