Mike Mollo (21-6-1, 13 KO) spotkał się ostatnio z „Popkiem” (MMA 2-2) w siłowni w Chicago. Znany z walk z Arturem Szpilką i Krzysztofem Zimnochem pięściarz dopytywał się o słynną „skaryfikację” Pawła Mikołajuwa. Mollo nie ukrywał zdziwienia postępowaniem „Popka”:

 • „Wytatuowałeś gałki oczne? Igłą? To zostanie na zawsze?” – pytał pięściarz.
 • „Przez pierwsze sześć miesięcy płakałem na niebiesko, niebieskimi łzami – odpowiedział popularny muzyk”

 • „Co do cholery? – odparł zszokowany Mollo.

Mike Mollo przygotowuje się do rewanżu z Zimnochem, do którego dojdzie pod koniec lutego. Z kolei przyszłość „Popka” w sporcie jest niepewna. Obecnie daje koncerty w Stanach Zjednoczonych.

45 KOMENTARZE

 1. a popek to tam kuwra pojechal sobie zdjecia robic? bo stroj ani sylwetka nie wygladaja jakby byl w treningu

  Obecnie daje koncerty w Stanach Zjednoczonych.

 2. Niestety dla Mikołujewa, w momencie kiedy obalił go podmuch spowodowany pięścią Mariana, upadł mit zabijaki, twardziela i legendarnego ulicznego zabijaki. Stracił szacunek Sebixów i za kilka miesięcy nikt o tym patolu już nie będzie pamiętał. Śpiewać nie umie, bić się nie umie, skończył się. A cały ten gang Albanii wypromował Robercik, który już kilka miesięcy temu czopka olał.

 3. Popek chyba jakieś haluny ma bo cały czas z niepokojem gdzieś na boki się rozgląda.

   na sucho byl i zkminil,ze beka jest z niego, albo w lustro patrzyl jaki jest pienkny

 4. Popek albo się w końcu ogarnie … w co nie wierze albo … skończy się szybciej niż się zaczął. Jeszcze chwila i nikt go nie pociągnie Robert M, Matheo, Różal, KSW, Step Records, Sobota i wielu innych.

 5. Macie szczęście, że Was lubie, bo news chujowy jak barszcz sosnowskiego z uszkami na wigilie. Czyli boli, irytuje i bez sensu.

 6. Obwieszony złotem, zegarkami i sygnetami idzie na siłownie i jeszcze komuś trzyma worek. Do KSW go! A nie walczył już… Popek wyszedł jak cipka i onieśmielony jak przedszkolak…

 7. Obwieszony złotem, zegarkami i sygnetami idzie na siłownie

  Za chuja tego nie rozumiem. Rozpierdala mnie jak Rich Piana idzie na silke w butach Gucciego, złotych zegarkach, full capach, sygnetach i w tych samych ciuchach chodzi dalej po silce po mieście 🙂

  Ja chyba jestem zbyt old schoolowy bo ćwiczę w koszulkach spranych i bluzach, które kupiłem 6-7 lat temu, nawet słuchawek nigdy nie miałem bo byłyby mokre od potu tak, że pewnie by się rozjebaly.

 8. Top komentarz pod filmikiem:

  Mollo – wojownik zdobywający blizny w ringowych bitwach, a z boku ta pizda wyglądająca jak chłoptaś z boys bandu robiący sobie blizny w salonach. Dobrze tutaj ktoś wspomniał, że jak popuś stanie obok prawdziwego faceta to nagle kurwa jajeczka malutkie, nie wie gdzie się patrzyć i najchętniej spierdoliłby już sprzed obiektywu, bo widać po zachowaniu Mollo, że ma wyjebane w pajaca i nie musi się przed nim pucować i stać obsrany jak reszta i wchodzić mu w dupę.

  W punkt. :mamed:

 9. Klasyczna postawa samca alfa z prawej, a nasz Popuś… jak szara myszka.:angel:

  Raczej jak niedorozwinięty umysłowo

  Aż oczy bolą…

 10. Jestem ciekaw, jak forumowy Marian, czy Edek by się znaleźli oko w oko z tym całym Mollo (choć nie znam gościa nawet) ?

 11. Jestem ciekaw, jak forumowy Marian, czy Edek by się znaleźli oko w oko z tym całym Mollo (choć nie znam gościa nawet) ?

  Ja mam prawie codziennie kontakt z takimi ludźmi.

 12. czy taki Popek czy Różal myślą, że się nie zestarzeją? Jak będą wyglądali tacy oszpeceni jako dziadki? dziwolągi.

 13. Wygląda to przekomicznie, Popuś zwykle udający takiego kozaka jest tutaj przygaszony, cichutki, jak gdyby wstydził się tych swoich MODYFYKEJSZYN i mu było z ich powodu głupio – jak dzieciak który porysował flamastrem ścianę…

  Po tylu latach w Anglii myślałem, że Jego angielski jest ciut lepszy.

  x2

 14. Za chuja tego nie rozumiem. Rozpierdala mnie jak Rich Piana idzie na silke w butach Gucciego, złotych zegarkach, full capach, sygnetach i w tych samych ciuchach chodzi dalej po silce po mieście 🙂

  Ja chyba jestem zbyt old schoolowy bo ćwiczę w koszulkach spranych i bluzach, które kupiłem 6-7 lat temu, nawet słuchawek nigdy nie miałem bo byłyby mokre od potu tak, że pewnie by się rozjebaly.

  Ale Piana chociaż ćwiczy, co chyba po nim widać, więc nie porownywalbym celebryty do kogoś kto oddał całe życie kulturystyce.

 15. Ale Piana chociaż ćwiczy, co chyba po nim widać, więc nie porownywalbym celebryty do kogoś kto oddał całe życie kulturystyce.

  Zrobił z siebie karykature tym syntholem.

 16. Wygląda to przekomicznie, Popuś zwykle udający takiego kozaka jest tutaj przygaszony, cichutki, jak gdyby wstydził się tych swoich MODYFYKEJSZYN i mu było z ich powodu głupio – jak dzieciak który porysował flamastrem ścianę…

  Myślę,że Popek jest na spadku (miedzy cyklami) . Dodatkowo zaszli go cwaniacy i stąd to przygaszenie.

  Kiedyś pisałem,jak Egzekutor jednego koksa z miasta zdołował po MJ. Koks wesołek, sam zawsze zaczepiał i robił bekę z ludzi, ale wtedy Egzi dobry nastrój, narajany, a koks akurat skończył cykla i na spadku.

  Egzi mu wkręcił fazę, że tatuaże mu się ruszają i koks sie zdołował i podwiniętą kitą poszedł dalej.

  :fjedzia:

 17. popek vs bazelak , walka czlowieka z miasta z konfitura ,to by sie sprzedalo w polsce i wsrod fanow popka

  A ktory to ktory?

 18. A ktory to ktory?

  no wedlug fanow popka to on jest tym czlowiekiem z miasta z zasadami ale prawda pewnie jest inna ,bazelak to oficjalny swiadek koronny z lodzi

 19. no wedlug fanow popka to on jest tym czlowiekiem z miasta z zasadami ale prawda pewnie jest inna ,bazelak to oficjalny swiadek koronny z lodzi

  jako freak fight to by sie idealnie sprzedalo bo przyszloby wielu tkz miastowych zobaczyc jak konfident dostaje po glowie i dotego wielu fanow popka ,ogolnie caly polswiatek od alfow do zlodzieji i prostytutek ,dilerow oraz wagarujacych gimnazjalistow ogladalby ta walke ,mysle ze w wiezieniach tez by to ogladali ,wiec calkiem dobra nowa publicznosc dla ksw

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.